Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
18.12.2008 ASC BACAU

“Nu mă duc la Făgăraş!“

Iulian Capeti, unul dintre cei care finanţează echipa, dezminte că ar avea vreo intenţie de a se duce la Făgăraş. “A circulat acest zvon, l-am auzit şi eu”, ne-a declarat Capeti. “Probabil că a apărut în momentul în care am fost văzut pe acolo, însă la Făgăraş am fost doar cu afaceri. Nu mă duc la Făgăraş!“.

     Foto 1

Cât priveşte viitorul echipei, Iulian Capeti aşteaptă să aibă o discuţie cu ceilalţi oameni impicaţi în conducerea clubului. “E clar că va fi o restructurare. Ne vom întâlni şi vom vedea pe cine contăm şi pe cine vrem să aducem pentru retur. Deocamdată nu pot să vă spun prea multe despre noutăţile de la Ştiinţa Bacău. Cert este că o parte dintre jucători va pleca”, a continuat Capeti.

COMENTARII (10)

De maigret pe 23.12.2008 la 22:33

ASTA e VALOAREA infractorului de crainiciuc!V-am pentru ca stiam cu cine am de-a face!Cer scuze tututror celor pe care i-am lezat fara sa vreau,Sarbatori Fericite Domnului Capeti,lui Tavi Grigore si lui Cristi Ciocoiu!Cat despre crainiciuc-5 -la -legatura,ati vazut ce poate REALIZA!Un mincinos si un INCOMPETENT!O nulitate.FERITI-VA DE EL!

De :)) pe 23.12.2008 la 13:44

nu Pleaca ? asta zici uh ? nu vine la Faggaras dar sa va Loatii adios de la Fotbalu Bacauan =))

De cioc pe 23.12.2008 la 04:16

Nu pleaca,ce sa faca in tirgul ala?

De x pe 21.12.2008 la 23:07

ba da esti bulangiu???

De emi pe 20.12.2008 la 19:20

FCM , STIINTA si AEROSTAR in jocul FIFA 09 ( RLSP)

De ena fagaras pe 19.12.2008 la 11:44

e vrajeala!acum sunt sigur ca capeti nu mai sta la bacau.de ce nu-i intrebati pe jucatorii lui?sa vedeti ce surprize o sa aveti...pot sa va spun ca sigur nu vine la fagaras.am vazut la tv local.a fost ceva scandal pe aici.a vandut stadionu la primarie cu cateva milioane bune.deci daca vroia sa vina la fagaras nu il mai vindea.logic nu?dar va spun sigur ca nu mai sta la bacau.am vb cu unul din jucatori si mi-a spus ca nici unul nu se mai intoarce acolo!

De mda pe 18.12.2008 la 20:06

fdgfh

De mda pe 18.12.2008 la 20:06

fdgfh

De ena fagaras pe 18.12.2008 la 15:28

capeti minte!macar jumate e minciuna.poate nu vine la fagaras dar e ca si plecat de la bacau.o sa vedeti!si odata cu el vor pleca toti jucatorii de perspectiva.l-am vazut si l-am auzit personal cand a afirmat asta.

De es pe 18.12.2008 la 15:22

iulia :)))))))))))


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN ASC BACAU

Cupa Romaniei / Nicio...

Aerostar - Foresta Suceava 0-1 si Metalosport Galati - SC Bacau 1-0.

SC Bacau - AFC Harman...

SC Bacau nu a reusit un rezultat pozitiv in meciul de pe teren propriu cu AFC Harman.

Gica Penoff: "Nu...

SC Bacau nu a reusit un rezultat pozitiv in a III-a etapa.

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30 31        

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart