Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
02.12.2008 FOTBAL

Votează cel mai bun fotbalist băcăuan din turul campionatului!

Poţi alege cel mai bun fotbalist băcăuan din acest tur de campionat, votând pe coloana a treia a site-ului. Nominalizările s-au făcut în baza aprecierilor făcute, de-a lungul turului, de www.bacausport.ro şi de Gazeta Sporturilor.

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

 

 

COMENTARII (49)

De ionut pe 06.06.2009 la 15:08

virlan cristinel daniel tot pe el il votez si io sa iasa ca merita

De cristi pe 14.05.2009 la 12:35

virlan cristinel daniel e cel mai bun pacat ca nui in poze a jucat la fcm onesti acuma nu mai stiu pe undei dar joaca tot in onesti :D

De tornghimbel liviu pe 19.02.2009 la 10:30

salut!am un jaf de dacia 1300 si o dau la scimb pe ori ce trotineta pt ficiormiu care e schiop de 2 picioare si daca vreti fac si curat in case pt ami asigura trotineta si pentru ai face casco,iar pe nevastame o trimit cu baietii mei spanchi la produs

De hgjhjhkjlk pe 06.02.2009 la 20:56

sunteti niste inculti toti ce scrieti pe acest site

De mihai pe 05.12.2008 la 01:12

inainte sa dati commenturi ca vai cine e ala si nu stiu ce...cititi articolul sa vedeti ca spune ca jucatorii din clasament au fost alesi dupa spusele antrenorilor de a lungul timpului pe bacausport...dar nu stiu de ce ma mir...sunteti bacaunai

De mumu pe 05.12.2008 la 01:04

lasa ti caterinca si votati serios.liuba merita locul 1.pe urma huiban.adascalitei asta e ala care are oferta de la manchester united,ac milan si real madrid?si nu a vrut aerostar sa-l dea?parca au cerut 50 milioane de euro pe el si nu s-a oferit mai mult de 49?f bine au facut!smecheri astia de la aerostar...ce vrajeala de sondaj...da lui adascalitei asta nu i e rusine?cred ca are mintea de bibilica...

De unu' de la tzara pe 04.12.2008 la 12:42

romanul da dovada de o usurintza in a critica nemaintalnita...toti cei care posteaza sunt niste oameni speciali,realizati,completi-aj unsi la un nivel la care pot sa si dea o parere avizata despre orice...mai ales despre fotbalisti...nu o sa se inteleaga niciodata ca ATAT SE VREA LA BACAU...PLUTIREA LA NIVELUL LA CARE E BACAUL ACUM...de asta nu l schimba pe popovici, de asta jucatorii nu primesc mancare de la club decat in ziua meciului, de asta rezultatele is care sunt. AR FI BINE SA MAI SPUNETI SI LUCRURI BUNE despre unii altii, nu numai de rau.

De george pe 03.12.2008 la 22:01

Popovici a fost cel mai bun.

De andrei pe 03.12.2008 la 21:20

nu va pune nimeni sa va uitati sau sa comentati aici ca ala e asa si ala e asa...eu nu l stiu pe baietas si e problema lui daca l a votat bunicii sau fratii sau cine vrea el...asa ca nu o mai ardeti in buci :))

De vaidecapuvostru pe 03.12.2008 la 21:17

ba tampitilor ce pana mea nu intelegi ca e un top facut la aiureala..probabil il cunoaste lumea si il voteaza si chiar joaca bine care e problema daca il voteaza bunici nepoti strabunici...poate omu castiga mai mult decat mamele si tatii vostri la un loc...daca nu ati auzit de el asta nu inseamna ca nu joaca bine...dar ce sa ma astept de la niste cocalari imputiti ca voi...numai gura..

De marian pe 03.12.2008 la 20:01

huduiban

De razvanc pe 03.12.2008 la 14:28

cine e adascalitei asta ? ce post joaca ? n-am auzit de el sa fie convocat pe la loturile de juniori macar. frumos sa-ti pui vecinii si neamurile sa te voteze ?

De sorinel pe 03.12.2008 la 14:03

Narcisa as vrea sa te cunosc:) imi dai id ul tau?

De . pe 03.12.2008 la 12:57

goian de la steaua

De nu conteaza pe 03.12.2008 la 11:09

se pare ca avem un adevarat fotbalist printre bacaoani cine e asta cand nimeni nu a auzit de el .

De cecilia pe 03.12.2008 la 10:21

adascalitei fortissimo....

De cecilia pe 03.12.2008 la 10:17

adascalitei aerostar

De ....... pe 03.12.2008 la 00:34

hai sa fim seriosi...cine e adascalitei asta?mai bine ar vota doar ziaristii si oameni de fotbal. bacauani.faceti un sondaj printre ei.parerea mea e ca locul 1 e Liuba,pustiul Stiintei care are un viitor mare daca va fi serios .pe 2 e Spiridon si pe 3 Miron la egalitate cu Huiban.

De alin pe 02.12.2008 la 23:22

si nu va mai agitati asa ca e un sondaj de opinie...e la caterinca treaba...dar voua va e ciuda ca jucati la cherestea vaslui sau eu stiu ce echipa de prin ce sat

De alin pe 02.12.2008 la 23:20

fiecare cu ce poate sincer..acum hai sa fim seriosi ca daca e toti au pus prietenii sa i voteaze sau asa si pentru simplul fapt ca tu nu ai auzit de un jucator asta nu inseamna ca nu sunt buni...si ce daca e liga a 3 a asta nu inseamna neaparat ca nu sunt jucatori buni si acolo ...si de ce vorbesti de o persoana daca habr nu ai cum joaca sau cine e ...poate respectivul e un baiat bun si a avut oferte mari.,..nu trebuie neaparat sa fie golgetterul echipei...

De bobby pe 02.12.2008 la 23:15

asa suporteri sunteti voi mă? cred k Adăscălitei asta are muuuuuuuulţi nepoti, verisori, rude, câini , pisici... ce dracu votati amatori... decat sa va bateti joc de acest site si de fotbalul bacauan, mai bine stati frumos acasa... n-aveti pic de onoare... rusine...rusine... *ps ...ma adresez doar celor care l-au votat :P

De stttauuua pe 02.12.2008 la 23:07

nu ar fi trebuit bagati jucatorii din liga a III-a. Faceti ceva, nu-i normal. Cine e Adascalitei, cate goluri a dat?E foarte usor sa pui prietenii sa te voteze! Are voturi mai multi suporterii care vin la meciurile Aerostarului! Luati atitudine ca acest sondaj se va transforma in circ!

De george pe 02.12.2008 la 22:10

remus cojpcaru...fcm bacau....

De cristi pe 02.12.2008 la 22:08

lasa un id sau un nr de tel narcisa...pooop

De safd pe 02.12.2008 la 20:57

Bolfa de la Pambac, de departe e peste ce e prin bacau

votati lipovanu baaaaa !!!

De STAVA pe 02.12.2008 la 20:42

baaa, voi nu ati auzit de "SECHE", joaca la marcaj la JOHNY WALKER, si e cel mai bun pe acest post...l-a tinut fff bine si pe J.B. in meciul direct...

De cnv pe 02.12.2008 la 20:25

ce topuri interesante:))

De Geo pe 02.12.2008 la 20:20

Terminati frate cu glumele astea proaste :))) Mai aveti curaj sa faceti topuri? Penibil si mai actualizati si la handbal si la volei siteu ca au ramas aceleasi rezultate de la inceputul anului!

De BogdaN pe 02.12.2008 la 20:17

cum sa-l votati bah pe spiridon,e mult mai bun vajou

De mely pe 02.12.2008 la 19:53

mda cei mai buni as bradu mc

De mely pe 02.12.2008 la 19:52

cea mai tare echipa as bradu :)))

De dofteana pe 02.12.2008 la 19:22

lipovanu ii cel mai tare

De crinutza pe 02.12.2008 la 19:00

adascalitei cel mai bun fotbalist

De Bejan narcisa pe 02.12.2008 la 18:55

Buna! sunt profesoara de engleza in scoala 19(alexandru ioan cuza) si arat foarte bine ( par roscat, plinuta ,nu sunt chiar asa inalta si cum va spuneam daca vreti sa faceti cunostiinta cu mine ma gasiti la scoala ca eu invat dupa-amiaza. va multumesc si barbatilor daca aveti nevoie de mine ma gasiti.Nu sunt casatorita si am apartament pe milcov si locuiesc singura!

De scarlat pe 02.12.2008 la 18:51

cine e fotbalist bun aici pe ala il votez

De adascalitei aerosta pe 02.12.2008 la 18:49

bun bun

De Eu pe 02.12.2008 la 18:37

Nu va suparat, da e penibil sa faci asa ceva... care FOTBALIST??:) fotbalist e ala care stie sa joace fotbal :) astia in cel mai bun caz... jucatori...:)

De ventuzar pe 02.12.2008 la 18:17

niste panarame

De vlad_miliardaru pe 02.12.2008 la 18:07

adascalitei numer 1____fara egal!!!

De claus pe 02.12.2008 la 17:53

ionut albu - as margineni

De Tiby pe 02.12.2008 la 15:08

Ce puii mei de pool e ista ... ca am votat de cate ori am vrut :)))))))))))))) mai bine puneai polldaddy.com

De razzzzzz pe 02.12.2008 la 15:00

Adrian Hurdubei

De marian pe 02.12.2008 la 14:29

matzu de la buhusi e unul din cei buni;)bafta la echipa din buhusi si mai sunt precum:10pepi,robert....

De alin pe 02.12.2008 la 13:39

prietenul si colegul meu,marius maghinici,de la as.negri din liga a 4

De dany pe 02.12.2008 la 13:23

virlan cristinel daniel este cel mai bun

De nobody pe 02.12.2008 la 13:14

avem de unde alege?

De ? pe 02.12.2008 la 13:13

sunt f multi in liga a 4

De FCM pe 02.12.2008 la 13:02

:))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))) ))))0 Jucatori?La Bacau?Neeeeeeee


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN FOTBAL

VIDEO / Vulturul...

Golul a doilea marcat de Tanasa in partida Vulturul Magiresti - CSM Moinesti 3-1

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
48             1
49 2 3 4 5 6 7 8
50 9 10 11 12 13 14 15
51 16 17 18 19 20 21 22
52 23 24 25 26 27 28 29
1 30 31          

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart