Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
23.10.2008 SPECIAL

Inedit!Ionuţ Iftimoaie a lãsat luptele pentru fotbal!

Luptãtorul de K1, Ionuţ Iftimoaie, a lãsat, duminicã, pentru 90 de minute luptele pentru fotbal. Acesta a îmbracat tricoul divizionarei D, Recolta Ardeoani, într-un meci contând pentru etapa a XI-a.

     Foto 1 2

Cei de la Ardeoani au întâlnit pe teren propriu echipa clasatã pe primul loc AS Mãrgineni.
Debutul n-a fost unul prea fericit pentru Iftimoaie, deoarece echipa sa a fost învinsã cu scorul de 3-1.
De menţionat este faptul cã cei de la Recolta Ardeoani au deschis scorul, prin nimeni altul decât Ionuţ Iftimoaie, însã n-a fost suficient!
Interesant este faptul cã cei de la Ardeoani nu sstau prea bine în clasament, ocupând locul 17 dupã unsprezece etape, dar poate cu ajutorul lui Iftimoaie îşi vor reveni!
Cei de acolo sunt recunoscuţi pentru faptul cã mereu aveau ceva de împãrţit cu arbitrii, oneori lãsându-se şi cu încidente.
Oare Ionuţ va fi chemat vreodatã la comisia de disciplinã, avand în vedere cã e un luptãtor? 

COMENTARII (9)

Un titlu de rahat,daca citesti,doar titlu,intelegi ca Iftimoae ar fi lasat,luptele,pt.fotbal ,definitiv! Autorul articolului, e la fel ca titlul,impartasesc opinia lu' "ioanitoaia".

De Un arbitru pe 27.10.2008 la 12:23

Daca si el mai fugareste arbitri ... e de jale.... ce sa mai ceri altora!

De Johnnyku pe 23.10.2008 la 19:34

baba iftimoaie si corolea...greiii:))))=)):P

De vlad pe 23.10.2008 la 18:26

si ce..sa nu imi ziceti k de acuma iftimoaie joaca la ardeoani :))...sunt f curios dak are legitimatie facuta la ajf.

De nimeni altu pe 23.10.2008 la 16:21

bai iftimoaie da tu decand stii fotbal ma???? app knd tiai scos legitimatia de la ajf:)))

De andrey pe 23.10.2008 la 15:41

da cum mah??la divizia d poate sa joace oricine fara sa fie legitimat??

De ioanitoaia pe 23.10.2008 la 14:56

ce stire retardata, probabil ca si cel care a cules-o

De fax pe 23.10.2008 la 14:49

Is curios daca e legitimat.

De alex19 pe 23.10.2008 la 12:31

vai deja il vad pe Iftimoaie fugarind arbitrii=)))) asta chiar ca-i crima:)))


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN SPECIAL

Scapa cine poate!

Final de luna martie extrem de agitat pentru sportul bacauan!

„Nicolas, prietenul...

Academia Fotbal Club Bacău este alături de Nicolas Gălățanu și de familia acestuia. Conducerea și antrenorii...

Februarie, termen...

Razvan Burleanu, presedintele FRF, a declarat ca Bacaul ar putea gazdui un centru de excelenta daca exista trei...

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
26           1 2
27 3 4 5 6 7 8 9
28 10 11 12 13 14 15 16
29 17 18 19 20 21 22 23
30 24 25 26 27 28 29 30
31 31            

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet