Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
20.08.2008 FOTO

Am jucat cindva si in Divizia Sexy

Iata ce reprezentante a avut Bacaul in Divizia Sexy! Daca te consideri o suporterita draguta poti sa trimiti poza ta pe adresa contact@bacausport.ro si noi o vom publica pe site!

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8

COMENTARII (14)

De bogdan pe 30.07.2009 la 11:58

super fete dar mai intai sa ajunga bacaul in a dupaia fetele

De paul_dinamovistul pe 27.07.2009 la 13:12

frate,sunt din bacau dar asta e urata rau...in bacau sunt fete mult mai frumoase ca asta...

De suporter fcm pe 25.06.2009 la 16:35

sa mor de nu zici ca e naomi :)))))))))) cand au prinso baietanii si lau facut fleasca :))))))))

De oana pe 05.05.2009 la 11:42

...si eu is din bacau ...da'asta-i urata rau pe langa ce fete avem:d...fortza bacau:X

De altul pe 05.04.2009 la 15:19

cum sa spui "o femeie ca alea" ? :-s vasile, vasile... ai o scuza doar daca nu esti roman sau esti...ROM..an ;)

De giani pe 22.03.2009 la 17:23

Ba daca e una frumoasa la fata e varza la corp daca e belea la corp e varza la fata sa imi bag pl unu mai senzuala nu au gasit astia...decat un cu tatele pana la genunchi si 2 care le ia vantu pe strada...uitativa fratilor la pizde prin cluburi nu amaratele astea...

De pt "eu" pe 23.11.2008 la 11:29

pt amaratul din BT, vezi ca o sa-ti fuga mireasa din fata altarului,apuca-te de alt sport

De Adr pe 11.11.2008 la 16:34

Mda...vasile...lasa.te de sportu asta :))))) cine stie....poate ca lui Vasile ii plac baietii:))))

De giani pe 08.11.2008 la 04:03

mai fratzilor, da-ti virusul ala numit vasile afara...bai incultule, ce treaba are fotbalul cu politica? nu tot roman esti? cel putin dupa nume, k dupa suflet...

De vasile pe 07.11.2008 la 22:47

maimutele alea sunt moldovence? daca este asa, atunci a gresit cineva. o femeie ca alea nu se merita sa fie moldoveanca. e pacat.

De pt floris pe 06.11.2008 la 14:48

O stiu....o cheama Irina Panamarenco si are id ul irina_korn....telefonul nu l mai stiu

De ioana pe 13.10.2008 la 11:36

.......bv bacaul asa sa le arate la totzi cn suntem noiiiiiii.....!!!!!!!!!!!!! B ACAUL 4 EVER!!!!!!!!!!!!!

De eu pe 04.10.2008 la 17:25

cand vezi asa ceva parca iti vine sa te oftici ca nu esti vesnic. bravo Bacaoanilor. un amarat din Bt.avem si noi dar parca mneaei e neam cu Dumnezeu

De floris pe 17.09.2008 la 16:00

mama ce gagica buna....are niste tzatze..belea..ce nr de tel are..pls...kisses babe:))))


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
9         1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart