Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
12.10.2008 SPECIAL

Vezi cum arată baza și condițiile de pregătire a celor de la Dărmănești

Arena de fotbal din Dărmănești dispune de condiții excelente în organizarea și pregătirea evenimentelor sportive. Pe aceasta evoluează Athletic(liga a IV-a) și Steluța (liga a V-a).

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

     Stadionul are o capacitate ce depașește 1000 de locuri, gazonul arată destul de bine și se pot gazdui fără probleme meciuri de liga a III-a. Condițiile de pregatire și refacere sunt la un nivel ridicat, baza sportivă dispunând de sală de forță și saună.

     De menționat este faptul cã cei din Dãrmãneşti dispun și de o staţie de amplificare. Crainicul nu lipseşte nici el din dispozitiv, fiind prezent la fiecare meci.

 

 

Ionuț Brânzei

COMENTARII (12)

De Catalin M pe 19.10.2008 la 18:50

Pentru white-devil: Inainte de a mai posta pe net informatii, invata sa nu mai sodomizezi limba noastra. Se scrie "i-am"

De Boby pe 15.10.2008 la 16:23

cei de la bilbao stiu tot ce se intampla la echipa din darmanesti cat si toata istoria cu echipa ATHLETIC COMANESTI si stadionul din COMANESTI.

De Boby pe 15.10.2008 la 16:21

Pt. crazybc,intra pe site-ul echipei si o sa vezi cu ce ocazie baga athletic bilbao bani in fotbalul romanesc.in curand o sa se faca o noua livrare de materiale si echipament.

De white-devil pe 15.10.2008 la 14:19

e fain asa .chiar dak joaca ei bine tot iam batut sambata;)...

da baga athletic bilbao la darmanesti bani da nush de unde stiu spaniolii ca la darmanesti is copii cu talent la fotbal...ma rog lovin de aici a plecat

De Catalin M pe 13.10.2008 la 10:30

Conditiile de la Darmanesti sunt reminiscente ale perioadei cand Rafinaria Darmanesti Fc activa in Divizia C. Sunt reminescente ale perioadei cand Rafinaria din Darmanesti exista pe harta economica a tarii.

De Goga Vasile Dan pe 12.10.2008 la 21:41

asa ceva ne-ar trebui si la Bacau:D

De stiinta_rapid pe 12.10.2008 la 21:23

De prins se prind usor astfel de fonduri, important e ca ei sa fie si folositi si nu bagati in buzunar ;)

bravo lor .....pot sa faca un proiect sa le vina bani de afara...se dau bani de la uniunea europeana ,,,si poate au noroc sa prinda

De edyk pe 12.10.2008 la 21:05

ceva foarte rar pt liga 4 .........bravo lor ....exemplu de urmat

De king pe 12.10.2008 la 20:53

Pentru liga a 5-a e ceva foarte tare. Acest exemplu ar trebui urmat.

De alex pe 12.10.2008 la 20:47

mult prea tare, chiar ca bine zici nici in liga a III-a nu vezi asa ceva


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN SPECIAL

Scapa cine poate!

Final de luna martie extrem de agitat pentru sportul bacauan!

„Nicolas, prietenul...

Academia Fotbal Club Bacău este alături de Nicolas Gălățanu și de familia acestuia. Conducerea și antrenorii...

Februarie, termen...

Razvan Burleanu, presedintele FRF, a declarat ca Bacaul ar putea gazdui un centru de excelenta daca exista trei...

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
5       1 2 3 4
6 5 6 7 8 9 10 11
7 12 13 14 15 16 17 18
8 19 20 21 22 23 24 25
9 26 27 28        

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart