Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
02.03.2010 SPECIAL

CONCURS / Ghiceşte rezultatul meciului Tricolorul Breaza - FCM Bacău şi poţi câştiga un abonament!

     Foto 1

BacauSport.ro organizează, din această săptămână, un conurs în care va pune la bătaie două abonamente la meciurile FCM Bacău. Pentru a câştiga un abonament, trebuie să ghiceşti rezultatul unui meci, săptămâna aceasta Tricolorul Breaza - FCM Bacău.

Fiecare participant nu are voie să posteze decât un pronostic în care să indice scorul şi marcatorii de la FCM Bacău.

În cazul în care sunt mai multe pronosticuri exacte, departajarea se va face în funcţie de marcatorii indicaţi. Dacă şi atunci vor fimai mult de două pronosticuri, câştigătorii abonamentelor se vor desemna prin tragere la sorţi. Abonamentele sunt la tribunele A şi B şi la peluze.

Atenţie: Cei care postează mai multe pronosticuri sunt excluşi din concurs.

COMENTARII (86)

1 2

De Geo pe 05.03.2010 la 22:21

0-3

De CrashChristian pe 05.03.2010 la 21:38

2-1 fcm

De secret;) pe 05.03.2010 la 21:28

0-0

De @ pe 05.03.2010 la 21:10

0-2;))

De andu pe 05.03.2010 la 18:33

1-1

De cioc pe 05.03.2010 la 13:28

0-1 Dobarceanu

De taur-furios pe 05.03.2010 la 10:21

maine dimineata ora 05 plecam la breaza ..cei interesati luati legatura cu sefii de brigazi dimake sau toma sau direct cu seful galeriei olandezu ,....bafta .ne vedem dimineata ..se anunta o deplasare super ...stim noi de ce ,.,,va asteptam dimineata ..

De taur furios pe 04.03.2010 la 21:21

sorik ..sambata sa fii la ora 05 la stadion ..kl ....suna-l pe olandezu .

De vladutz pe 04.03.2010 la 19:25

1-1 gol ionut radu

De ratza pe 04.03.2010 la 17:46

2-1 pt bacau.........o sa avem 2-0

De AA....Strutz pe 04.03.2010 la 14:11

2-0 pentru Breaza

De sorik pe 04.03.2010 la 12:56

daca mergeti la breaza sunati-ma si pe mine ca merg si eu,,,,,fa rost de sponsori olandezule,,,dute si vb cu cei de la club,daca nu vor sa mergem la breaza la urmatorul meci ii injuram tot meciul:))=))pune presiune pe ei,,asa se pot apropia de suporteri,nu prin refuzuri,,si cei care comentati aiurea pe net,veni-ti in tribuna si faceti galacie,,,frustratilor

De pestan pe 04.03.2010 la 12:36

2-1 pt fcm

De robert_olandezu pe 04.03.2010 la 09:32

obezu iar te bagi mah tu in seama aiurea?...lasa-te mah de gainarii de astea ,si daca tot nu ai ce face te asteptam in peluza sa ne faci o mecla la toti taurii :)) ce zici ,,,,,

De marian pe 04.03.2010 la 05:49

bate bacau cu 2 la 0

De red dog pe 03.03.2010 la 20:23

merge cineva la odorhei?

De obezu pe 03.03.2010 la 19:21

OLANDEZULE...iar vrei sa sa castigi tu 3 puncte. mai bine ai sta acasa ca si asa esti praf. incearca sa nu ne mai deranjezi

De aditu pe 03.03.2010 la 19:09

0 la 0

De vasluianul pe 03.03.2010 la 18:56

Toate curvele din Bacau vor fi prezente la Breaza.Nu va inghesuiti ba prea mult.

De george pe 03.03.2010 la 18:51

scorul final va fi 0-0

De Calu Ignatescu) pe 03.03.2010 la 14:48

Nu va mai agitati, e cota buna la pariuri pentru pronostic 1. Marcator " eu " autogol pe final .

De direct din bc pe 03.03.2010 la 14:37

olandezule..., tine se pare o suma asa de mare 30ron? e nai mult decat bine..sper sa se stranga lume si sa mergem :) Fara sponsori..ne putem plati singuri drumul !

De NoName pe 03.03.2010 la 13:40

0-1

De maradona pe 03.03.2010 la 13:36

Tricolorul Breaza 0 - 3 FCM Bacau (radu,dobos,vraciu)

De Bogdan pe 03.03.2010 la 11:34

1-2 ...Vajou si I.Radu

De codrin21 pe 03.03.2010 la 10:32

1-0 pt tricolorul breaza cu toate ca breaza sunt slabi noi suntem si mai slabi

referitor la concurs mi-as dori sa castigam 3 pucte ..nu conteaza cine da gol numai sa luam 3 puncte

incercam sa ajungem la meci sambata ...deja sau facut demersuri ..dar e greu ....poate vom gasi un sponsor sa ne sustina sa putem inchiria un autocar la breaza sau daca nu , vom pleca pe cont propiu cum am procedat si in retur...........un atucar ar costa in jur de 20 mil 60 locuri... ar fi cam 30 lei de suporter .........una am vb inainte de inceperea returului aviz domnule poznarea si alta vad ca se intampla ................

De mondo pe 03.03.2010 la 08:47

1-3

De eu pe 03.03.2010 la 00:11

2-1 bacau radu si unu din aparare

De ady pe 02.03.2010 la 23:09

1-2(radu si vajou)

De madd pe 02.03.2010 la 22:49

victorie 0-2 fcm

0-1 gol boboc

De vasluianul pe 02.03.2010 la 21:56

Victorie pt gazde cu 2-0.

De Razvan pe 02.03.2010 la 21:53

0-1 gol dobos

1-1 pot afla cine este admin aici?

De razvan pe 02.03.2010 la 20:37

tricolorul breaza-fcm bacau: 1-2 goluri: vajou si dobarceanu

De sorik pe 02.03.2010 la 20:33

2-1 pt breaza,pt bacau da gol i radu

Tricoloru Breaza 2-3 FCM Bacau

De DRAGOS pe 02.03.2010 la 20:24

2-0 pt fcm bacau.1-0 la pauza

De gelson pe 02.03.2010 la 20:21

2-0 ptr Tricolorul Breaza.Pentru Bacau marcheaza Stavarache, la pauza.

De terryka pe 02.03.2010 la 20:04

Tricoloru Breaza 1 - 2 FCM Bacau Goluri: Tismanaru si Boboc

De unul pe 02.03.2010 la 19:58

1-1......dobos pentru bacau

De Tiby pe 02.03.2010 la 19:31

Pacura ... 10 milioane inseamna 200 de bilete ! La ultimul meci din cate stiu au fost 200 de suporteri ! nici macar banii pentru platirea nocturnei nu s-au acoperit ! Si oricum e de preferat sa se joace mai bine ziua si sa fie intrarea libera pentru ca nu vad multa lume sa plateasca intrarea la cum joaca echipa ! Sau sa se joace ziua sa fie si cu intrare si bani stransi sa mearga intr-un program "Sustine echipa locala!" Parerea mea ! Oricum is mai misto meciurile in nocturna !

De ady pe 02.03.2010 la 19:20

Breaza-Bacau 0-1 gol Radu

De alex pe 02.03.2010 la 19:19

Tricolorul Breaza-FCM Bacau 0-0

De vali pe 02.03.2010 la 19:18

1-0 pentru bacau. marcator radu

De Ady ! pe 02.03.2010 la 18:51

1-1 ...

De Catalin pe 02.03.2010 la 18:43

1-0 ptr Tricoluru Breaza

De direct din bc pe 02.03.2010 la 18:25

Face cineva deplasarea la Breaza? as vrea sa merg si eu...(poate da cineva un rapuns clar? )multumesc anticipat! forza bacaul...!!!

1 2

ALTE STIRI DIN SPECIAL

Scapa cine poate!

Final de luna martie extrem de agitat pentru sportul bacauan!

„Nicolas, prietenul...

Academia Fotbal Club Bacău este alături de Nicolas Gălățanu și de familia acestuia. Conducerea și antrenorii...

Februarie, termen...

Razvan Burleanu, presedintele FRF, a declarat ca Bacaul ar putea gazdui un centru de excelenta daca exista trei...

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
40   1 2 3 4 5 6
41 7 8 9 10 11 12 13
42 14 15 16 17 18 19 20
43 21 22 23 24 25 26 27
44 28 29 30 31      

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart