Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
22.02.2010 FOTO

FOTO / Vezi cum arată gazonul "Municipalului"!

     Foto 1 2 3 4 5 6 7

COMENTARII (15)

De luati.l toti in gur pe 28.02.2010 la 04:23

toti sunteti niste prosti....kre va certati pe site'u asta....echipa asta nu o sa redevina echipa de altadata a Bacaului....asa k linistiti.va....si ideea cu daramarea stadionului si facearea unu mall in loc....crede.ma k este...nu buna....foarte buna...!!!!!mai bn am merge la film decat la meciuri...;)luati aminte....asa o sa fie cum zic eu....iar pt suporterii echipei...sunteti niste prosti kre nu aveti nimic de facut in viata....niste oameni kre.si pierd timpu aiurea....mai bine v.ati cauta ceva de munca

De FCM BACAU pe 24.02.2010 la 09:35

@anonim NU vreau ma sa-mi dea popcorn,dar eu merg pe stadion sa vad fotbal,nu circ si non combat.Poate tu te duci ca te plictisesti acasa,dar pt mine timpul e f important si nu-mi place sa-l fwt aiurea si sa mai si inghet aiurea.Joaca cu Rm Sarat in nocturna si pana la meciul cu Branestiul sau o alta echipa mai bine clasata,n-or sa mai aiba bani de nocturna.

De FCM BACAU pe 24.02.2010 la 09:31

Pai bai Mishule,e normal sa fie 000001,ca doar unu s-a vandut,si le-a luat si casierul in ordine.SI nu inteleg aluziile de rahat cu Sechelariu.Ce treaba ai tu cu Sechelariu?Oricum,cand era el Primar,aveam si oras si echipa de liga1,acum ce ai ma?Ai un oras cu gropi si o echipa de carnati!Hai ca ne plictisesti cu aberatiile tale

Nu sunt numai de rezultate...ca daca era asa puteam sa fiu suporter ceahlaul sau vaslui...ca nu e greu sa ajungi acolo doar o ora de mers...dar eu intodeauna am avut incredere si am fost la meci pe ploaie...zapada...ger nu a contat vremea de afara...si m-am grabit cand am zis ca urasc fenomenul...doar ca nu imi place sa stau la peluza eu vreau sa vad meciul faza cu faza...cand eram copil aveam vreo 10 ani imi coloram cu acuarele steag cu fcm bacau...imi rupeam caiete sa fac confetti...sa nu crezi ca is chiar samantar...sufar si eu pe langa echipa...mai vrei sa aflii ceva?am unele povesti care iti rup sufletul pentru FCM Bacau!

De ionut UB pe 23.02.2010 la 23:54

crazybc esti doar un suporter de rezultate , un samantar notoriu care nu a facut in viata lui nimic pt echipa . Tarane daca vrei sa stii tu aia pe care ii urasti tu ultrasii au facut de 100 de ori mai mult decat ai facut tu si toata familia ta pt echipa , aici nu ma refer doar la astia din bc ma refer si la cei care sustin alte echipe , fiindca ei sunt singuri care tin steagul sus daca ar fii toata lumea ca tine s-ar duce Romania pe pl , am merge la meci ca la teatru. asa ca fa bine si apasa x-ul din dreapta sus si numai comenta pe site abureli ca urasti fenomenul , ca vrei echipa desfiintata si altele . pa si la revedere

De Misu pentru FCM BAC pe 23.02.2010 la 21:47

Pentru linistea ta sufleteasca afla ca am abonamentul cu numarul 000001 !!! PS. Pentru toti cei interesati Sechelariu se pregateste de o noua megapetrecere,invitatii vor primi 2 carnati gratis !!

Auzi ma nu sunt ultras..urasc fenomenul...sunt suporter al echipei fcm bacau de la 8 ani...am 22 ani...si poate cum zici tu sunt zeci de oameni cu bani in Bacau...dar poate nu sunt atrasi de fenomen...ori nu le convine sa riste...din fotbal nu ai o singura linie..."Scoti bani!'...mai este o linie..."Pierzi bani!"...asa ca se pare ca tu ai gandirea unui copil...

De anonim pe 23.02.2010 la 15:01

pt 'fcm bacau': sincer, o singura intrebare am? ce ai vrea ? sa ti dea si popcorn la intrare numai sa te simti bine?

De bogdan pe 23.02.2010 la 13:43

nasol Mai bine daramatil si faceti un mall mare ca si asa echipa e de c..t numai mercenari si pariori ii vezi zilnic la mozzart in centru

De pt crazybc pe 23.02.2010 la 12:51

esty un copil de vreo 16 ani care vrei sa te dai ultras.......taci in plm k dak vrei o sa ne cacam noi in gura ta........un oras mare ca bacaul nu se poate sa n-avem echipa de liga1 stiind k la noi in judet sunt cativa miliardari care ar putea sa tina echipa fara sa se puna probleme......dar cred k sunt multe interese la echipa sio mai degraba sta in liga 2a sa isi poata face altii "combinatiile" lor si sa prosteasca cativa oameni k pe ei ii intereseaa doar fotbalul bacauan.........asa k ciocu mic wa....

De FCM BACAU pe 23.02.2010 la 09:37

@ simplu_si_elegant Apreciez talentul tau de"orator",insa nu m-ai inteles deloc..Daca o sa vina 200 de insi la stadion si platesc fiecare cate 5 lei,ies 1000 de lei,care oricum nu ajung nici pentru factura la energie electrica.Doi la mana,ma refeream la vremea de afara,care nu mi se pare prea ok pentru meciuri in nocturna-e prea frig tata.O mare parte din spectatori erau copii,care nu or sa mai vina ntea la meci,erau pensionari care iarasi,mi-e greu sa cred ca vor veni.Pai daca atunci cand era gratis nu veneau mai mult de 200,crezi tu ca se vor inghesui acum sa plateasca bilet sa vada o lupta surda in mocirla?Omule,si eu tin cu echipa asta mai mult decat crezi tu,dar asta nu inseamna ca trebuie sa fiu si prost.Nu s-au facut transferuri,echipa e mai slaba ca in tur,terenul o sa fie greu de tot pana se incalzeste,bani nu sunt,si daca e sa ne uitam la meciurile de verificare,stam prost de tot la toate capitolele.EU aveam tot timpul abonament cand eram in liga 1,dar acum NU VREAU SA FIU IMBECIL SA PLATESC 100 DE LEI(exagerat)CA SA-MI ARATE ignatescu WUIE SI SA MA INJURE DOBARCEANU.E DE-AJUNS CA TOT DIN BANII NOSTRI ESTE TINUTA ECHIPA! CAnd o sa fie iarasi spectacol,o sa platesc nu o suta,ci doua sute de lei,dar pana atunci zic PAS!

Acum 1-2 luni..."Vrem nocturna nesimtii nu ii intereseaza VREM MECIURI IN NOCTURNA!!"....Damian a bagat nocturna..."Ce prostie au bagat nocturna cheltuiala aiurea...cine o sa vina la meci?"...eu in locul conducerii as falimenta echipa mi-as scoate banul..as darama stadionul...si mas caca in gura suporterilor...dupa aceea nu se vor mai certa suporterii pe tema FCM Bacau...asa ca multumiti-va cu ce avem...acu 2 sez eram foarte aproape de div c...sez trecut aproape de promovare...deci ceva se misca....

De simplu_si_elegant pe 22.02.2010 la 20:04

@FCM BACAU: Oameni buni, nu va convin conditiile....stati acasa...nimeni nu va cere parerea...e criza....tu si toata lumea vreti echipa in divizia A....dar daca s-ar putea sa apara din neant un mogul plin de bani sa bage in nestire ca sa avem unde sa injuram si sa strigam frustrarile noastre..a tuturor in cadru organizat....sunteti culmea....pentru fotbal trebuie bani....fotbalul in nocturna e primul pas pentru a rechema lumea la stadion....iti placea cand jucam in nocturna cu echipe mari,nu? ...si ce daca jucam cu rm.sarat....trebuie sa exista un inceput....e adevarat....nu avem echipa...nu avem valoare....dar nimeni nu face nimic pentru a schimba lucrul asta....macar oamenii astia incearca...in loc sa criticati....faceti un blog al suporterilor si dati idei....dati un punct de vedere constructiv.....si da....stiu ca o sa fiu atacat pentru ca am spus ca oamenii astia macar incearca ...pe banii municipalitatii...(ai mei...ai tai).....dar incearca.....am vazut si meciuri cat de cat ok.....daca exista iubire pentru sportul si fotbalul bacauan....cred ca mare parte din oameni ar fi deacord sa existe o interventie financiara mai mare din partea CL ....dar nu e de unde...asa ca ne descurcam cu ce avem....e jalnic cum am ajuns ....dar fara bani nu se poate....eu dau 5 lei....macar asa stiu ca cei care injura si au un comportament inadecvat nu vor fi prezenti la meci.....STAI AKSA.....EU AM SA FIU ACOLO....pentru BACAU.....si pentru ca sunt mandru ca sunt bacauan.....nu pt FCM...nu pt damian...nu pt stavarache....nu pt sechelariu....si nu pt toti cei care folosesc acest sport ca o unealta de manipulare/schimb/santaj

De FCM BACAU pe 22.02.2010 la 16:58

Adica jalnic! In alta ordine de idei,mi se pare o idee proasta ca se joaca meciul cu ultima clasata in nocturna.Bani aruncati aiurea pe curentul consumat...IS curios cati oameni or sa vina sa inghete de frig seara,sa vada marele meci cu Rm Sarat,mai ales ca mai e si cu bani.O sa vina numai jmecherul ala care i-a multumit lui Damian ca a bagat plata..ala care voia sa plateasca "spectacolul"!

VAI DE CAPUL NOSTRU CE STADION A FOST CANDVA LA BACAU!


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31        

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart