Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
18.02.2010 FOTO

FOTO / Vezi cum arată gazonul de pe Municipal!

     Foto 1 2 3 4 5 6 7

 

 

COMENTARII (14)

De mircea4steaua pe 21.02.2010 la 11:45

La prashit cu gazonu asta

VASLUIENE

VASLUIENE....MORI

De ionut pe 19.02.2010 la 19:45

ba tarane din vaslui,cand se juca fotbal la BACAU voi jucati in liga satelor ca sa nu zic in liga judeteana ca ar fi fost mai bine

De pt vasluianul pe 19.02.2010 la 18:38

crezi ca porumpoiu baga in seama paduchiosi de-al de tine?

De Misu pe 19.02.2010 la 10:12

Ma nu mai vorbiti aiurea care nu stiti ce inseamna un gazon.daca va fi cald saptamana viitoare va fi foarte bun de joc !

Si admin scz de bublu-post trebuia sa faci o poza din tribuna

Defapt cred cand se va usca bine la primavara v-a arata binisor...

De pacura pe 19.02.2010 la 09:11

JALNIC!!!

De bacausport.ro pe 19.02.2010 la 08:01

Am fost pe gazon si nu este chiar rau. S-a folosit ingrasamint, iar iarba a crescut frumos. Daca reusesc sa-l curate in citeva zile, iar vremea va fi frumoasa, terenul va arata bine. Ce vedeti mai inchis la culoare nu este noroi, ci doar mizerie de la oamenii care au carat zapada de pe teren. E zapada murdara. Prelata nu se foloseste iarna pentru ca se arde iarba. Stratul de zapada de pe teren a tinut de cald la teren. Terenul este moale, doar atit, in rest arata chiar bine (vezi prima poza).

De daniel pe 18.02.2010 la 22:36

cat costa o prelata sa pui p teren??? d c nu au cumparat o prelata sa acopere terenul de zapada si ploaie... sincer e bataie de joc !! se vede..e mana romanului aici !!!! p unde merge tot strica !!! daca era destept Damian cumpara o prelata si pac acoperea terenul si gata...aveam gazon bun....dar na unde minte nu e......nimik nu e :)

De Bogd4n pe 18.02.2010 la 20:55

Moama si la bunicamea pe camp unde pasc vacile e mai frumos...vorba lui CRAZYBC...despre ce ingrasamant vorbea damian..sau mai nou trebuia sa justifice banii si a gasit scuza...

De suporter pe 18.02.2010 la 20:34

jalnic!! nu au dat zapada de pe el la timp si lau stricat nesimtitilor!

Ce ingrasaminte vorbea rahat damian?parca e pe izlaz la bunicame la tara!


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
31     1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31    

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart