Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
02.02.2010 FOTBAL

Miercuri, ziua amicalelor

Vezi programul testelor de verificare ale echipelor bacãuane!

     Foto 1

17.01.2010
Ceahlãul Piatra Neamţ – FCM Bacãu 1-0
FCM Oneşti – Viitorul Oituz 1-1
24.01.2010
FCM Oneşti – Viitorul Oituz 1-1
FC Willy – Mesagerul Bacãu 3-2
Miercuri, 27.01.2010
Aerostar Bacãu – FC Panciu 0-3
Mesagerul Bacãu – FC Willy 0-3

Vineri, 29.01.2010, ora 11:00

FCM Oneşti – FCM Bacãu 0-1
Sîmbãtã, 30.01.2010

FC Willy – Mondo Sport 3-1

 Miercuri, 03.02.2010

FCM Oneşti – FC Panciu (Stadion "CSM") 1-2 (pentru gazde a marcat Musca)

Aerostar Bacãu – Mondo Sport (ora 15:30, Stadion “Unitatea militarã”) 0-0

Poli II Iaşi – FC Willy (ora 11:00) 3-4 (Zancianu, Despan,Berjnak / Luncanu (2), Botezatu (2))

AS FCM Bacãu (Republicani A) – Mesagerul Bacãu (ora 15:00 Stadion “Proletaru”) 1-1

 

Sîmbãtã, 06.02.2010, ora 11:00

Aerostar Bacãu – Olimpia CSM Rm. Sãrat  (Teren “Unitatea militarã”
FCM Bacãu – Cetatea Suceava (Teren Lps)
Marţi, 09.02.2010, ora 15:00

Poli II Iaşi – Aerostar Bacãu

Sîmbãtã, 13.02.2010
FCM Bacãu – FC Botoşani

Pagina va mai fi actualizatã cu meciuri, imediat ce acestea vor fi perfectate!

 

 

COMENTARII (4)

De gelson pe 04.02.2010 la 23:15

Pentru toti fanii adevarati ptr. FCM Onesti: Sunt din Bacau si am vazut meciul din tur Mondo Sport Bacau-FCM Onesti, scor 1-1. Echipa FCM Onesti mi s-a parut o echipa tare bine sudata tocmai prin prisma ''batrinilor'' pe care ii avea in teren."Daca nu ai batrini sa-i cumperi si daca ii ai sa-i f.... (omori)''-asta-i mentalitate valabila numai la romani. Dupa mine, daca nu era acel colaps din prima etapa 1-7 cu Aerostar, FCM Onesti putea sa cistige campionatul la lupta cu Mesagerul Bacau, care trebuie sa recunoastem ca este o echipa foarte buna si bine organizata. Succes in retur FCM Onesti si fie ca cea mai buna echipa sa cistige campionatul numai prin jocurile de pe teren!

De pt SPECTATOR pe 04.02.2010 la 14:07

nu e nici o greseala..asta e valoarea acelor baieti adusi de la pambac....inainte echipa ce o avea fcm onesti...era de 3,,4 ori mai buna ca aceasta...sa fim seriosi....in vara acest plan va fi destramat dupa un retur groaznic cel putin asa cred ca va fi...cum sa nu tii langa echipa un om care a fost capitanul echipei fc onesti in prima divizie si acest exemplu pt toti si anume COSTEL MUNTEANU....cum sa nu tii jucatori ca DRAGOMIRESCU...AVADANEI...COPA CEL...CHIRIAC...si pastrezi acesti metrcenari ai pambacului in loc sa faci o echipa cu oameni din oras...aduci jucatori de la bacau in lo sa joci cu ce ai...si pun suflet pt orash...acesti baieti de la pambac numai la bani ler sta gandul.....bafta tuturor si vezi vedea in vara...e posibil sa imi dati dreptate...nu va tine acest proiect

De spectator pe 04.02.2010 la 00:15

FCM Oneşti – Viitorul Oituz 1-1 e greseala?

De ... pe 02.02.2010 la 22:21

ai uitat sa scrii de derbii A.S F.C.M. Bacau-Mesagerul :)):)) pt miercuri


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN FOTBAL

VIDEO / Vulturul...

Golul a doilea marcat de Tanasa in partida Vulturul Magiresti - CSM Moinesti 3-1

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
31     1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31    

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart