Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
21.01.2010 FOTO

FOTO / Vezi cum arată Sala Sporturilor

Lucrările la modernizarea Sălii Sporturilor din Bacău se apropie de sfârşit. Constructorii au lărgit suprafaţa de joc şi au înlocuit podeaua. În cazul în care termenul limită va fi respectat, Ştiinţa Bacău va juca pe 27 ianuarie cu Oţelul Galaţi pe o suprafaţa nouă de joc, adusă din Danemarca.

     Foto 1

COMENTARII (10)

De pt daniel pe 28.02.2010 la 04:27

daniel....tu esti prea prost crede.ma:)))cati ani ai?

De pt daniel pe 28.02.2010 la 04:27

daniel....tu esti prea prost crede.ma:)))cati ani ai?

@ nimic ba,.. nimic----Multumesc de lamuriri, articolul nu era chiar complet si din pozele postate nu se vedea decat suprafata de joc ca fiind noua. Cu toate imbunatatirile enumerate de tine, sunt convins ca sala va avea un nou look, mai modern si totodata mai practic.

De unu pe 23.01.2010 la 11:36

Ba sunt niste cretini care daca nu vb urat de ceva nu se simt bine. Daca ar face si ei un sport ar aprecia ca in timp de criza cineva investeste in sport, indiferent care e ala. Asta e nivelul unora care scuipa seminte in piata sau pe stadion sau sala si dau cu presupusu. Ia bagati mana in buzunar ba marletilor sa vad atunci daca va convine. In rest numai de bune pt toti.

De nimic ba,.. nimic pe 23.01.2010 la 09:53

nimic nu va convine :). cosmetizarile sunt chiar importante. tabela a fost schimbata. si nu va fi una ci 2! sistemul audio a fost inlocuit. terenul, protile, lambriul, vestiarele au fost reconditionate, urmeaza indepartarea draperiilor si lipirea unei folii pe geamuri pentru ca lumina sa nu deranjeze sportivii, s-a varuit tavanul in alb pentru ca acel gri "absorbea" lumina.... Plus investitia e facuta de MTS prin DJTS... municipalitatea nu are legatura ;)

De bica postasu pe 23.01.2010 la 00:01

ba terminativa!asta e sala. ,au schinbat si ei scaunele si parchetul si gata sunt tari!rusinica,rusinica!

Se zicea ceva parca si de tabela. Nu s-a montat alta noua? In sfarsit, e bine daca s-a schimbat numai si suprafata de joc, chiar era nevoie. In schimb parca draperiile alea arata urat, mai ales ca au de acum o vechime si ele. HAI STIINTA!

De ANTI jucatorii FCM pe 22.01.2010 la 16:03

Investitie de cacao... tot intunecata si cu "design" comunist.........sa mai bage si ei niste becuri deasupra tribunei!!!

De daniel pe 21.01.2010 la 18:59

FOARTE MISTOO !!! abia ast sa batem la volei p astia din Piatra !!!! sa vina sala plina si sa strige toata lumea LUPTA STIINTA !! Mandru k avem o sala moderna ..poate aducem si macar pentru un meci natioanala la bacau de handbal !!! MANDRU CA SUNT BACAUAN !!!!

mishto.....


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
48         1 2 3
49 4 5 6 7 8 9 10
50 11 12 13 14 15 16 17
51 18 19 20 21 22 23 24
52 25 26 27 28 29 30 31

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart