Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
30.08.2008 ASC BACAU

Liviu Goian: "Mi-au plãcut Liuba, Turcu şi Mala"

"Suntem încã la început, Ştiinţa e pe drumul cel bun. Mi-au plãcut baieţii în aceastã searã, în special Liuba, Turcu şi Mala. Mã bucur pentru cele trei puncte şi sper sã o ţinem tot aşa." a declarat Liviu Goian - preşedintele consiliului de administraţie

     Foto 1

COMENTARII (9)

De Vlad pe 01.09.2008 la 14:58

Da, nu se stie daca aceasta echipa va exista mai mult decat un mandat de primar.. dar si FCM a trait doar cat a fost Seche primar.. asa e cand nu exista un investitor adevarat cum e la VS, Cluj sau Timisoara ci totul se bazeaza pe banii primariei..

De DaNiNhO_Busteni pe 31.08.2008 la 21:17

FORZA Zamfir(Yan)

De DaNiNhO_Busteni pe 31.08.2008 la 21:17

FORZA Zamfir(Yan)

De blue86 pe 31.08.2008 la 18:18

Bai "taure furios" care imi furi mesajele si le postezi sub numele tau, mai taci din gura! Ce vrei? Am pus niste intrebari firesti! Daca mintea ta nu le intelege, mai lasa-ne si du-te sa scuipi, sa injuri, sa furi- sa faci ce stii mai bine, pentru ca numai asta poti!!! NU prea stii multe si nu prea intelegi! N-ai nicio vina- asa esti tu- o injuratura de "om".

De rsb pe 31.08.2008 la 15:40

ionut_verona iti spun sigur ca nimeni nu-i intrece pe toma si "prietenii" lui la cerut bani...dupa fiecare meci statea sa cerseasca banii si dupa ce nu a mai primit s-a mutat la alta echipa adica stiinta ...daca au ajuns sa cante pt banii si celor de la pnl astia da ultrasi...app unde le e banerul :)))

De IONUT_VERONA pe 31.08.2008 la 14:21

DIN CATE STIU EU (MERGEAM IN DEPLASARI CATIVA ANI IN URMA )..TAURII FURIOSI..HAPCIU..S MAI MERCENARI K MULTI ALTII...(DAK LA MECIURILE DE ACASA NU SE INTRA P LEGITIMATZII NU MAI ERA NIMENI IN GALERIA TAURILOR-K ERATZI TOTI SUPORTERI ADEVARATI.....DE ASTA ERATZI TOTI MIELUSEI K STATEATI LA MILA LUI PITICU ALA DE POP..............AUZI--ULTRASI ...:)))))))...)..TINETI MINTE CE ZICEA OLANDEZU...CAND LUAM LA ROST CONDUCEREA..'' K NU-I VINA LOR'', DA IA ZI OLANDEZULE DUPA MECIURI DE LA CINE LUAI BANII....PANARAMO....HAI STIINTA

De pt blue86 pe 31.08.2008 la 08:17

Intrebarile s-au pus, nu a avut cine sa raspunda. De culori, s-ar parea ca sint galben-albastru-alb, Oct. Grigore nu stia nici el in prima etapa. Obiectivul? Nu a raspuns nimeni la aceasta intrebare. Noul stadion? Se stie ca era un proiect, dar asta era inainte de alegeri. Acum nu se mai aude nimic. Cica, totusi, s-ar face...

De taur.furios pe 30.08.2008 la 19:33

CARE SPONSORIZARE A LUI CAPETI MA? poate a primariei ...bacau ...voi chiar nu vedeti ca sunt banii bacaului in joc ,,,ce naiba .....ce obiectiv,,,,de furat lovele ..asta da obiectiv1 cu ciocoiu in frunte care se jura ca nu da bani la suporteri asa zisi suporteri ....cu crainiciuc si goian ..niste hoti toti ....iar tu blue esti ....nu esti ni,m defapt

De blue86 pe 30.08.2008 la 17:48

Care sunt culorile clubului? Care e obiectivul in acest an? Dar la anu'? Cati ani va exista aceasta echipa (ma refer la sponsorizarea lui Capeti si la contracte)? Cred ca jurnalistii au uitat sa intrebe aceste lucruri vitale. Poate ca o veti face de acum inainte. SI INCA CEVA- SE MAI CONSTRUIESTE UN NOU STADION ULTRA-MODERN IN BACAU? SAU SE RENOVEAZA CEL EXISTENT? CAND??? ASTEPT RASPUNS!!!


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN ASC BACAU

Cupa Romaniei / Nicio...

Aerostar - Foresta Suceava 0-1 si Metalosport Galati - SC Bacau 1-0.

SC Bacau - AFC Harman...

SC Bacau nu a reusit un rezultat pozitiv in meciul de pe teren propriu cu AFC Harman.

Gica Penoff: "Nu...

SC Bacau nu a reusit un rezultat pozitiv in a III-a etapa.

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
40   1 2 3 4 5 6
41 7 8 9 10 11 12 13
42 14 15 16 17 18 19 20
43 21 22 23 24 25 26 27
44 28 29 30 31      

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart