Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
01.11.2009 FOTBAL

Rezultate, Liga a V-a/ Etapã cu probleme de organizare!

     Foto 1

Etapa a X-a,
01.11.2009, ora 11
Seria I 
A.S Nicolae Bãlcescu - C.S.M Wit 2-0 (Galerie foto: http://ionutbranzei.blog.com
A.S Siretul-A.S Hemeiuşi 1-0
A.S Tamaşi-A.S Unirea Corbasca (gazdele n-au avut asistenţã medicalã)
A.S Voinţa Gîrleni-A.S Luceafãrul Mãrgineni 4-0
A.S Mãgura-A.S Letea Veche 0-4
A.S Buhoci - AS Fl. Roşie Sascut 0-3 (gazdele n-au avut asistenţã medicalã)
Seria a II-a
AS Mãgura Caşin - CS Dofteana 2-3
AS Stejarul Bucium - AS Forestierul Agãş 3-0 (neprezentare oaspeţi)
AS Gloria Zemeş- AEC Pustiana 5-1
AS Juventus Berzunţi - FCM II Oneşti 3-5
AS Speranţa Coţofãneşti - CSM Moineşti 0-3 (neprezentare gazde)
 
*Pînã cînd AJF Bacãu nu va omologa rezultatele partidelor unde au fost neprezentãri sau a lipsit cadrul medical nu vom putea alcãtui nici clasamentul!

COMENTARII (51)

1 2

De jardel pe 04.11.2009 la 17:57

pt agas..sunt sigur k ma cunosti pt k si eu am jukat la agas dar de ce sa va dati batuti cand chiar puteti sa jucati macar din placere de ce sa dati inapoi abia dupa un an in care sincer nu am jucat raw..... incercati sa strangeti randurile si sa va ganditi bine pt k lumea din agas chiar vrea sa va vada jucand un fotbal frumos ....pacat dak asta vreti sa faceti...cu stima jardel

De agas pe 04.11.2009 la 11:35

scoatetine din campionat k nu venim la meciuri in deplasare dekt aksa k sai rupem pe juktori . nu ne mai prezentam pt k nu ne mai da bani. asa k jos agasu. cu toate k miam dorit sa ajung q ei in liga 4.

De marin pt.Sascut pe 04.11.2009 la 01:03

cand jucati voi an liga a4-a nu stiati decat sa rupeti piciorele ca si acum iar cei care spui tu ca jucau prin catune se antrebau daca e meci de fotbal sau de ruigbi,stii care eproblema voi puteti sa va mai nasteti odata ca tot atat va duce mintea fiidca fotbal nu stiti si anca ceva pe ce a fost nu mai da nimeni nimic si chiar daca-r fi fost nu cred ca avea pe ce da,liga a4-a nui liga a3-a sau a2-a.Calmeazate si bea o cana cu apa rece.

De ionutr6 pe 03.11.2009 la 21:19

stau si ma amuz cand vad comentariile unora, de genul ,,afara cu sascutul"...ar trebui sa aveti mai mult respect fata de echipa asta,cand se juca fotbal la sascut,echipe ca garleni sau siretul sau cum s-o chema ele nu existau sau daca erau jucau in cupa catunelor...

De Alex pe 03.11.2009 la 20:06

SCZ am vrut sa spun locul 2 dar mia esit 1 care e balcescu . . . hai balcescu si Garleniu cei mai buni

De Alex pe 03.11.2009 la 20:04

Forta Vointa Garleni .. . cine e pe primu loc . . . . Vointa Garleni . . .. Vointa Garleni. . . . .. .Vointa Garleni.. . si aici vom ramane Hai vointa

De vladutzu pe 03.11.2009 la 20:02

doamne fereste!!! :)))) ma uit pe acest site si nu imi vine sa cred. prostia in tara asta nu are limite, de bun simt nici nu pot vorbi. oare ROMANIA e o TARA IN AFRICA? dupa jigniri si gradul de inteligenta cu siguranta suntem in "lumea a 4 a ". si aline sa critici nu costa nimic asa ca.... totusi mai du-te pe la scoala ;) iti lipsesc cei 7 ani

De alin pe 03.11.2009 la 19:40

toti SUNTETI NISTE PROSTI DE PE ACEST SITE VA SPUN EU PAI LIGA ASTA AR TREBUI DESFIINTATA SI LIGA A 4 LA FEL NUMAI CIOBANI FRUSTRATI CA AU PROBLEME ACASA SI NEIMPLINITI DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE REPET PROSTI TOTI

De xyz pe 03.11.2009 la 18:42

cine esti tu mai olimpicule la limba si literatura romana?cred ca tu acum ai intrerupt curentul electric la jumatate din bacau...la cat consumi ..ce esti tu asa destept de crititci pe toti de la toate echipele ca nu stiu sa scrie bine ca stii tu mai olimpicule...vezi-ti de borsul matiiii si nu mai critica tu pe altii ..ia uite ma unde era inteligenta planetei ..intr-un vierme ca tine

De jihadul pe 03.11.2009 la 16:43

ba cei de la hemeiusi gata au mutit..???nu mai au tupeul de acum 2 saptamani cand erau pe locul 2....duminica o sa muteasca de tot la meciul lor cu balcescu...forta balcescu...

De ptr nicu pe 03.11.2009 la 16:38

tot eu sunt si vreau sa stii la fel ca intentionat am scris sa-u sa vad daca iti dai seama....corect este s-au...asta asa sa mai inveti gramatica...valabil si ptr cei de la wit...invata-ti sa scriti fratilor...si respectati acest site...e doar ptr fotbal nu ptr injuraturi....

De ptr nicu pe 03.11.2009 la 16:34

nicule sa-ti spun ceva....in primul rand invata sa scrii. in limba romana a din a se foloseste doar in interiorul cuvintelor.... asta sa nu te faci de panarama cand scrii un mesaj unui amic daca ai asa ceva...despre cei de la wit astea sunt parerile mele dupa ce toata saptamana trecuta sa-u maimutarit pe acest site cu cei de la balcescu scriind cuvinte greu de reprodus...eu personal le voi demonstra pe baza ca ei nu stiu fotbal ci stiu doar sa vorbeasca urat....

De xxx pe 03.11.2009 la 14:35

nici noi nu o avem

De AFARA CU SASCUT!!!! pe 03.11.2009 la 09:05

AFARA CU SASCUTU`...la iei nici nu poti sa joci ba frate ca una,doua dak dai gol....aaa o fost din ofside si se duce la arbitri si ii scuipa,ii injura,nici nu putem sa jukm acolo la SAPALIGII aia...Deci inca o data rog AJF sa i`a masuri ca nu se mai poate...AFARA CU SASCUT DIN CAMPIONAT.

De vreau filmarea plz pe 03.11.2009 la 09:00

bah fratilor..astia d la csm witt,dak puteti sa`mi dati si mie filmarea de la meciu cu balcescu plz....

De tupi pe 03.11.2009 la 07:36

asteptam dofteana la cotofanesti k sai rupem si noi k si ei au jukt urat un picior rupt va fi sigur

De nicu pe 03.11.2009 la 00:38

hei tu ptr.Wit ,ce te dai ca fiind de la siretu mai nespalatule tu crezi ca noi nu stim ca cei de la wit au o echipa cu caracter si mult bun simt cu majoritatea jucatorilor care au o educatie si un grad de inteligenta mult peste toti care joaca an liga aV-a si nu numai.aratate cine esti,vad ca esti cam obraznic nu ai cum sa faci parte din echipa siretu niciodata noi nu jignim pe nimeni daca nu suntem atacati,probabil ai tu o strategie dar nu o sa mearga noi mergem la wit sa jucam fotbal asa cum am facut peste tot INDIFERENT DE REZULTAT si ne respectam adversarii indiferent cine sunt ,veziti de echipa ta si de lungul nasului.felicitari Wit pt.ca ati reusit sa va redresati din mers,bravo voua si nu o spun ca sa va adorm sa vazut de la prima etapa si pana la meciul cu balcescu ca va anbunatatiti jocul de la meci la meci.duminica cel mai bun sa castige.Bafta.

De dani pt.siretu pe 03.11.2009 la 00:11

asa este ciobanii de la Sascut ar tebui sactionati de la un capat la celalt,nu poti juca fotbal la ei.SASCUT AFARA,sa joace ei antre ei.

De pt ajf pe 02.11.2009 la 23:57

daca toti ar fi ca Sava de la ajf probabil ar ramane cateva echipe dar sar juca fotbal din placere si jucatorii sar respecta antre ei cei care sunt jucatori binenteles nu toti idiotii care au un echipament pe ei deja se cred jucatori iar cand asi dau seama ca sunt depasiti de situatie ancep sa rupa oasele,asta e suntem an urma cu multe dar mai ales cu mentalitatea care a ramas undeva an anii80-90.

De pt ajf pe 02.11.2009 la 23:44

sunt curios ce sanctiuni veti da la judecarea cazului sascut cu siretu ca daca e sa ma iau dupa ce ati dat pana acum la celelalte cazuri sascutul ar trebui sa joace cu rezervele (daca le au)ca au anjurat si au scuipat cam toti arbitru,cadru medical nu au avut(un asistent stomatolog cred),vize pe legitimatii nu,jucator suspendat care a jucat si a fost unul ditre cei mai violenti,plasele la porti erau prinse cu caramizi la nivelul barelor laterale si nu mai spun de violetele fizice si verbale adresate antai jucatorilor de la siretu si dupa arbitrului si nu numai lor.Chiar sunt curios ce masuri se va lua ca ,cand joaca Siretu acasa arbitrii cauta si ultima litera din regulament sa vada daca totul e an regula iar cand vad ca nare de ce se lega da drumul la meci.De ce nu se face astfel la toate echipele,peste tot unde am jucat nu am vazut arbitrii asa exigenti de ce numai la siretu se antampla oare domnilor de la ajf?

De dofteana pe 02.11.2009 la 20:14

nu cred k in ultimu timp a plecat cineva de la dofteana lovit, asa k pur si simplu furi curent.dak suntem pe primu loc suntem pt k meritam pt k am castigat atat in deplasare cat si aksa nu pt k ne-am batut sau cine stie ce aberatii k mituim arbitrii.

De vladutzu pe 02.11.2009 la 20:10

nu ma refeream la bani. ma refeream la violenta ;)

baaa voi sunteti in liga 5 cred ca in 10000000000000000000000000000 de ani intrati in liga 1

De ion creanga pe 02.11.2009 la 18:35

pentru vladutu nu cred ca mai are curajul vreun arbitru sa ia bani de la cineva .Sava are antene peste tot

De vladutu pe 02.11.2009 la 17:32

cred ca stiu toti cat de dificil se castiga un meci la dofteana, nu ma refer aici la calitatea fotbalistica a celor de acolo ci la "mici trucuri" de intimidare a adversarului si in special a arbitrului

De dofteana pe 02.11.2009 la 15:57

deci asta cu datu bani e cea mai mare vrajeala posibila,cum puteti inventa asa ceva?voi nu ati vazut mingea in meciu ala si vb furat,oricum dupa circul pe care l-ati facut cu arbitrii ar fi normal sa va suspende, trebuia s luati vreo 5 cartonase rosii dupa ce l-ati batut pe arbitru.voua sa va fie rusine!!!!

De Valeanu Darie pe 02.11.2009 la 15:48

A fost furt pe fata la meciul dintre Magura Casin si Foresta Dofteana, penalty refuzat in ultimul minut pentru gazde. In plus arbitrii au fost urmariti si surprinsi cum au primit bani, la Benzinaria MOL din Onesti, din partea celor de la Dofteana. RUSINEEEE!!!

Multa bafta in continuare celor de la balcescu. Aveti o echipa frumoasa. iar pentru cei de la siretu.....lasatine in pace. jukam pe teren nu pe site. Sa fim noi mosnegi si voi cei tineri!

De clasament pe 02.11.2009 la 15:39

puneti si clasamentu :D...

De A8 pe 02.11.2009 la 15:31

foarte fair play baietii de la balcescu..felicitari pentru victorie

De pt siretul pe 02.11.2009 la 13:19

veniti ca va asteptam...ce atata tragedie....:))) bad team :)))

De pt ben pe 02.11.2009 la 12:49

multumim ben...bafta in liga a 4 a ca oricum intrati..mult succes

De nea iuli pe 02.11.2009 la 11:45

bravo baieti, hai dofteana... e bine ca nu ne baga nimeni in seama noi trebuie sa ne vedem de locul nostru si sa fim seriosi in continuare. Astaptam meciul de cupa

De ptr wit pe 02.11.2009 la 09:21

atentie wit duminica viitoare siretul vine pe baza si va dezintegreaza.... tot niste babe ati ramas.toata saptamana trecuta ati scris pe site ca va duceti la balcescu si ca bateti....vorbe goale...tot impiedicati sunteti...las ca va aratam noi duminica panaramelor....

De ben pe 02.11.2009 la 08:55

FORTA BACESCU!

De ben pe 02.11.2009 la 08:33

Vreau sa felicit echipa de la WIT pt prestanta din teren ,pt caracterul care au dat dovada.Sunte-ti o echipa frumoasa,muncitoare si respectoasa.Sper ca in urmatorul campionat voi sa fiti cei de pe primul loc in liga 5 si sa jucam iar impreuna in liga 4.BRAVO WIT

De adi pe 02.11.2009 la 07:36

Jos palaria pentru FCM II ONESTI sunt o echipa tanara si muncitoare bravoo baieti.Ati jucat fotbal la berzunti. Multa bafta in continuare

De andreea pe 01.11.2009 la 22:32

felicitari photo man......:*:*:*:*:*:*esti cel mai tare

De vladutzu pe 01.11.2009 la 20:38

tupi, cei de la agas nu s-au prezentat deoarece "nu stiau" ca azi au etapa.am vb cu cineva de acolo si eram dispusi sa ii asteptam, dar nu au vrut arbitrii sa ii astepte. ei la 11 abia se stransesera si la ora aia trebuia sa inceapa meciul. nu pot veni cu argumente de 2 lei

De A8 pe 01.11.2009 la 20:10

http://ionutbranzei.blog.com/ aici ionnut , dar nu le a postat inca

da pozele unde le gasim?????????

De tupi pe 01.11.2009 la 18:59

in legatura cu moinestiul nam stiut k incepe returul k dak stiam ne prezentam la meci . poate se rejoak meciu si vedem krei mai tare

De tupi pe 01.11.2009 la 18:56

agasul trebuie exclus din campionat. iar se duce cu mangleala la bacau k sa stricat nustiu ce si se rejoak asa au facut si cu noi de la cotofanesti cik sa se rejoace meciu k sa strikt autobuzul dar ei nau spus adevarul k doar nus prosti sa spuna adevarul . si la bucium nu sau prezentat si vin cu o vrajeala iar la bacau k nu stiu ce .sau k a fost soferul la nunta si a intrat in sant si se duce la politaiul zis " POLITAIUL CU PILE" si le mai da ceva la mana dc nau putut saraci sa se prezinte la meci .. Aia de la agas sa mai lase vrajeala si sa joce fotbal . ziceti adevarul ba CALICILOR K NAVETI BANI CU CE SA VENITI IN DEPLASARE. sa va fie rusine ba hotilor. oricum dak veniti la cotofanesti va dau la coaste inn meci pana ma satur k sa va invatati minte .

De Alex pe 01.11.2009 la 18:31

Forta Vointa Garleni locu 2 ura ura . . . batem tot . . .bravo pt Nicolae balcescu trebuia 10-0 nu 2-0 ca prea mult sau laudat si si va jignea . . .Forta Vointa Garleni Forta Forta

De raz007 pe 01.11.2009 la 18:14

o iubim pe doamna albitru:x:x:x

De adi pe 01.11.2009 la 17:56

de ce nu sau prezentat gazdele la cotofanesti??????????????????? ? dupa ce au castigat an deplasare ?de sa antanplat??????????????????

De bas pe 01.11.2009 la 17:51

cautam jucatori cu daruirede fotbal 0745077591

De vladutzu pe 01.11.2009 la 17:50

cam are dreptate adi :)

De adi pe 01.11.2009 la 17:48

forestierul agas trebui exclus di canpionat e la a doua neprezentare ce ziceti??????????

De Miu pe 01.11.2009 la 17:46

Cea mai tare albitra a fost la berzunti :x:x:x bunatate de fetita pacat ca n-a vrut sa o incalzim

1 2

Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN FOTBAL

VIDEO / Vulturul...

Golul a doilea marcat de Tanasa in partida Vulturul Magiresti - CSM Moinesti 3-1

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
48             1
49 2 3 4 5 6 7 8
50 9 10 11 12 13 14 15
51 16 17 18 19 20 21 22
52 23 24 25 26 27 28 29
1 30 31          

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart