Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
24.10.2009 LIGA IV

Rezultate, Liga a IV-a/Mai puţin cu o echipã?

Campionatul judeţean este foarte aproape de a continua cu 17 echipe, dupã ce formaţia AS Mãrgineni este la a doua neprezentare consecutivã, fapt ce duce la excludere.

     Foto 1

Din cîte se pare soarta acestei echipe care acum un an se bãtea pentru un loc ce ducea la barajul de promovare a fost pecetluitã de cãtre partea financiarã. Vasila Cata, cel care susţinea echipa nu ma poate sã facã acest lucru de unul singur.

Comisia de Disciplinã va hotãrî în viitoarea sedinţã soarta acestei echipe. Dacã se ajunge la excludere, toate rezultatele îi vor fi anulate.

Etapa a XI-a

24.10.2009, ora 15 
1. Siretul Prãjeşti – AS Negri 1-2
2. AS Filipeşti – AS Mãrgineni 3-0 (neprezentare oaspeţi)
3. Voinţa P. Turcului – Consart Serbãneşti 1-3
4. Aerostar – Înfrãţirea Ghimeş 0-1
5. Bradul M. Caşin – Inter Cãiuţi 0-0
6. Mãgura Tg. Ocna- Sportul Rãcãciuni 2-2
7. Viitorul Oituz – ASO Buhuşi 1-0
8. Mondo Sport – Athletic Dãrmãneşti 3-0
9. FCM Oneşti – Mesagerul Bacãu 1-0
 
    1.
 CS Mesagerul Bacãu 
10
8
1
36-7
   25 pct 
   2.
 FCM Oneşti 
11
7
40-11
  24 pct 
   3.
 AS Mondo Sport 
11
7
23-7
  24 pct 
   4.
 AS Filipeşti
11
7
20-10
  23 pct
   5.
 Inter Cãiuţi
11
30-16
  21 pct 
   6.
 Sportul Rãcãciuni
11
28-14
  21 pct 
   7.
 Înfrãţirea Ghimeş
11 
18-16
  19 pct 
   8.
 Aerostar II Bacãu 
11
27-17
  15 pct 
   9.
 ASO Buhuşi 
11
17-13
  14 pct 
 10.
 Siretul Prãjeşti 
11
19-23
  14 pct
 11.
 Mãgura Tg. Ocna 
11
15-13
  14 pct 
 12.
 Viitorul Oituz
11
17-17
  16 pct 
 13.
 Athletic Dãrmãneşti
11 
17-20
  11 pct 
 14. 
 AS Negri 
11 
16-29
  13 pct 
 15.
 Bradul M. Caşin 
11
6
17-40
  11 pct 
 16. 
 Consart Şerbãneşti 
11 
18-35
   8 pct
 17. 
 AS Mãrgineni 
11 
8-40
   1 pct 
 18. 
 Voinţa Podu Turcului
10
5-44
   1 pct 

COMENTARII (117)

1 2 3

De anonim pe 30.10.2009 la 17:30

pampalau sai zici lui taicatu ma boule

De Randy pe 29.10.2009 la 22:04

asa s-a tras la sorti mai pampalaule

De nelutu pe 29.10.2009 la 20:57

de ce nu afisati brigazille de arbitri pentru etape mai repede si programul din cupa romaniei jigodiilor de la ajf cum e posibil din primul tur ca infratirea sa joace cu mesag sa duceti iar cupa la bc si mai e o problema eu stiu ca echipa mai slab clasata joaca acasa iar umblati cu japca jigodiilor de la ajf an frunte cu pens de oancea sau altii noi nu ne ducem la mesag an cupa sa vina ei la com cai asteapta iadul

De porku` pe 29.10.2009 la 20:11

Ba Andy batute-ar ppula peste mecla aia de umflat...zici ca esti Brad Bellick din Prison Break....:))))))

De cupa romaniei pe 29.10.2009 la 13:26

va rog eo care stiti programul meciurilor din cupa romaniei.puneti pe site,ca sunt curios ce meciuri vor fii.va multumesc anticipat...stiu ca mesageru-infratirea ghimes.in rest nu stiu,va rog postati:*

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 20:55

ANDYYYY .. unde aesti fratili meu, STROEEE ANDREIII ce faci tata nimik, no koment mut ce pacat cand incepuse frumos. LOUSERE, oricum nu te uit si esti pe lista mea neagra. mai ales cu mecla aia de fata de spate

De ciprian pe 28.10.2009 la 20:20

cine face clasamentul???doamne cata prostie la 16 puncte pe locul 12 la 8 puncte pe locul 8 frumos.mariii prostiii

De ciprian pe 28.10.2009 la 20:20

cine face clasamentul???doamne cata prostie la 16 puncte pe locul 12 la 8 puncte pe locul 8 frumos.mariii prostiii

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 15:23

Domnu stroeee sau ANDY sau chiorule dupa cum spun unii am un pariu si vreu sa mi l usurezi, daca gasesc si ce numa porti la pantof ma imbogatesc pot sa ti dau adresa sa trimiti tu dreptu, sau daca nu macar spune direct , in cazul in care nu ai dreptul de lemn cam ce numar porti, ca iar imi pierd ziua cu tine :)). Poate faci o vizita la CARUL CU BERE banuiesc ca stii unde daca nu.Oituz nr.25 sa vorbim :))))

De pt. contestatari pe 28.10.2009 la 15:22

felicit echipa fcm onesti pt jocul prestat si le dau la m......e contestatarilor...........se stiu ei care

De Randy pe 28.10.2009 la 14:42

ce prostanac s-a gasit sa comenteze de mesagerul

De mirceakos pe 28.10.2009 la 14:18

Exista in lume prosti si prosti. Pe prosti in general ii dibuiesti dupa privire ori dupa vorba. Exista ochi inteligenti si ochi goi de orice. Ochii insa te pot insela. Dar cand e vorba de vorba, verdictul il poti da repede. Sint prostii tacuti, care mie imi sint indiferenti spre …simpatici. Nu-i vina lor ca-s prosti. Ori au din fabricatie IQ foarte mic si orice ar face ori ar face altii pentru ei, aia e. Ca nu e. Mai sint cei cu IQ micut, dar nu li s-a oferit sansa de a-si dezvolta si prelucra putinul pe care il au. Si au ramas asa. Asadar, pentru astia am ingaduinta si imi vine sa-i ajut si protejez.

De zigalika pe 28.10.2009 la 13:49

ma chiorule cum poti sa te ei de bacauani cu fata si cu motocicleta matiii. mama ta stie ce afatat .. avortonule. Poate baietii de prin onesti te intalnesc ca ne faci de ras tampitu dracu.

De unu pe 28.10.2009 la 11:30

Ba Stroe stiu un doctor bun pt fata ta. Pamanteanu ii zice. Poti plati si in rate, da nu cred ca te rezolva.Te cheama copii acasa. avem un post de macota pt tine, iar avantajul e ca nu ai nevioe de masca si costum. Platim bine, sau iti facem lipeala cu o gacica( iti dau un indiciu: face muuuuu, da lapte si de doua ori pe an te lasa sa o incaleci) buna rau. Sau poate esti necrofil? (rezolvam, mai greu da rezolvam)

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 01:30

ANDY sau ANDREI STROE sper ca macar o singura "chestie" din toate am "nimerit" am un singur cuvant pentru tine LOUSEEEEEERRRR. A scuze si inca 2, MOTHER FUCKER. Sper ca cei de la FCM ONESTI NICI MACAR SA NU TE CUNOASCA.

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 01:27

A si asa pentru ora 1.24, daca ai windowsul vista pe claculator felicitari dar rezolutia de 1366x768 nu e prea normala, screen color 32 Bit (16.7M) - yehhh bun si nuprea, poate de pe data de 07 Oct, Wed, 23:41:33 conform .... nu pot spune ai mai schimbat cateceva. Javascript . Enabled ... buuun ANDY

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 01:06

A am uitat sa-ti spun... spune la toata lumea cum ai reusit de pe adresa ta sa fii pe numarul 2 la filmele interzise :)) vww.gtop.ro/stat/vww.filmexxxg ratis.blogspot.com/general/top -ip/2009/10/41 da esti pe locul 2 scuze ... deci 2 sau 3, ai cumva par in palma :)) meclistule .. care doreste statistica in lok de2 de v puneti 2 w

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 00:49

bai andrei daca tot ceri codurile de NFS "vreau si eu codurile de instalre la nfs undergraund id andrei_1202 " on 22 September 2009 - 17:15 frate iti dau eu nu e problema. sa mai cautam sa vedem , sapam sapam ... e bine pana acum ??? eu zik ca da uite ce placere am sa mi pierd noaptea cu un prost, uhhhh la naiba in puiii mei

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 00:37

Domnu Andy mai multe detalii... a da ... va ocupati de caini, imperecheri alea aleale , daca nu este cineva care foloseste netul dumneavostra detalii vww.imperecheri.ro/index.php?l oc=lista&doar_ip=93.122.135.19 .. RASULE .. si daca nu stii de unde iti spun eu de unde de pe langa Bucuresti sin SAT TUNARI .. Revin cu detalii agaricule

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 00:28

apropose abonamentul tau pe orage e vad pe bucuresti asa spun astia :)) vww.maxmind.com/app/locate_ip? ips=93.122.135.19 OFFF ABIA ASTEPT SA NE CUNOASTEM

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 00:23

apropose de telefonul Nokia6233 de care te-ai interesat .. ai scapat sau il mai ai

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 00:13

"sunt un om normal ! mai bine ma descriu cei care vor sa ma cunoasca ! si la o adica cine ma place ma place asa cum sunt. " POT SA TE DESCRIU EU .... LOUSEEER .. ai gasit o femeie care sa te calmeze .... sau nimik nimik

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 00:08

CHIAR NU MA POT ABTINE alinutz38's, sa-mi spui si mie daca motorul ala e al tau vwww.cafebar.ro/alinutz38 R EVIN CU DETALIII ALINUTZ

De JIHADUUUUL pe 28.10.2009 la 00:01

ANDY sa mor daca ma pot abtine iti mai dau niste detaliii mici dar bune pas cu pas si te agat: Name: IP: 93.122.135.19 http://wlog.uk. to - un nou serviciu de rating,unicat pe wap !! a uitasem ANDREI STROE iti zice ceva :)) WAIT revin .. alte detalii pentru toata lumea

De JIHADUUUUL pe 27.10.2009 la 23:32

Pt ANDY din respekt pt mirceakos nu vreu sa mai comentez dar iti dau un singuri indiciu 93.122.135.19 daca vrei sa ti verifici Ip ul incearca asta vww.paginata.com/paginata/tag/ ip-ul-meu. PARCIULE. de acum ne vom vedea de auzin nu cred. LARIVIDERCI TARANE

De Pt Andy. pe 27.10.2009 la 23:26

Cand nu mai ai raspunsuri o dai in trei randuri si nu in kilometri;) acum te intorci imi zici acele meciuri, pana acum toate erau castigate cu arbitrii! Cam te contrazici singur! Asa cum am venit eu cu "retrospectiva", vino si tu cu fazele dubioase ale mesagerului, poate o dam si in PROCESUL ETAPEI la cat de mult ne pricepem cu totii la fotbal! Voi nu vedeti ca sunteti de rasul curcilor?Aveti niste replici de colt de cartier si vorbiti doar ca sa va aflati in treaba? Ati facut ceva constructiv sau la fel ca politicienii vorbiti pe langa! Spre deosebire de carcotasi, unii dintre jucatorii care activeaza in aceasta Liga mai au si serviciu, familie, si ca sa mergi si la antrenamente nu-i de ici colo. Iar tu Andy nu esti decat unul dintre contestatarii fara nimic. Nici macar argumentele nu te sustin! Esti ca la un proces, dai o declratie dupa o intorci, tintind catre aceeasi finalizare! De oameni ca tine e plina Romania si de aceea suntem unde suntem!Inainte de a lansa acuze si alte jigniri aminiti-va ca fotbalul e un sport, pe care-l faci mai mult din pasiune la acest nivel, si lasati comparatiile cu fotbalul mare. Pana la urma n-a venit nimeni sa va ia mancarea de pe masa ori sa va bage mana in buzunar! Respect tuturor care vor sa faca ceva pentru fotbal si pentru ei!

De JIHADUUUUL pe 27.10.2009 la 23:05

Go rider scuze dar e mai frumos http://technet.microsoft.com/e n-us/sysinternals/bb897437.asp x repede si out ca vad ca te pricepi.

De go rider pe 27.10.2009 la 22:57

andy daca e sa te gasesca te gaseste uite ceva care poate omu stie htttp://users.ugent.be/~bpuype /wget/

De Andy pe 27.10.2009 la 22:18

Hai JIHADUUUUL, ce astepti, sa vina saptamana viitoare ca sa dezvalui informatia aceea? Mai inainte postai de mama focului si erai mare smecher pe-aici si exact acum, subit, ai disparut ca magarul in ceata. :))))

De Andy pe 27.10.2009 la 22:16

Pentru cel care se semnase cu "Pt. Andy": am detaliat intr-un mesaj anterior exact meciurile mesagerului cu probleme. N-am de gand sa reiau aceeasi discutie de mai multe ori.

De Andy pe 27.10.2009 la 22:01

@JIHADUUUUL Daca ai reusit sa afli informatii despre mine fara ajutorul adminului, POSTEAZA ACUM UN INDICIU! Unul singur! Ceva care sa demonstreze ca stii cine sunt! Altfel nu ramai decat papagalul pe care mi l-am imaginat de la inceput, care e smecher in fata tastaturii, dar are nevoie de inca 3-4 amici pentru a infrunta pe cineva in realitate.

De Andy pe 27.10.2009 la 21:57

@ JIHADUUUUL Mi-e mila de tine! Nici macar sa lansezi niste amenintari cat de cat veridice nu esti in stare. Aia cum ca poti sa-mi afli IP-ul fara ajutorul administratorului sa i-o spui lui mutu'! Daca erai cat de cat destept, te informai inainte sa vii cu asemenea "informatii", dar la cum te exprimi, in mod cert esti genul muschi cat cuprinde, creier cat o nuca! Iar daca ai impresia ca ma sperii, inseamna ca habar n-ai pe ce lume traiesti. Tentativele tale de intimidare nu fac altceva decat sa-mi starneasca zambete. As fi dispus oricand sa accept o intalnire intre 4 ochi, dar la cum te exprimi sunt sigur ca esti prea LAS pentru asa ceva. Iar daca, in vreun fel sau altul, ai sa ajungi la mine (cu ajutorul cuiva, bineinteles!) te asigur ca ceea ce am spus in mesajul anterior se va adeveri 100%. Diferenta dintre noi (in afara injuriile fara de care nu te poti exprima) e faptul ca eu am proprietatea cuvintelor pe care le folosesc.

De mersi pe 27.10.2009 la 21:50

Mersi frumos,succes sambata la meci.Am sa vin sa va vad,bafta in continuare

De mirceakos pe 27.10.2009 la 21:46

PT "pt mesageru " daca vrei sa vezi un meci frumos sambata ora 15 pe stadionul LETEA, informatii gasesti pe site ul nostru vwww.mesagerulbacau.cifnet.ro

De pt mesageru pe 27.10.2009 la 21:41

ash vrea sa stiu unde va jucati meciurile de acasa,ca ash mai veni si eu din cand in cand sa va vad

De Pentru mesageru pe 27.10.2009 la 21:39

Bah baieti,nu mai luati in seama aburelile astea,asa patim si noi etapa de etapa(as N.Balcescu),sunt doar invidiosi,bafta in continuare

De mirceakos pe 27.10.2009 la 21:38

pentru mesageristi daca nu aveti treaba va dau eu :))) wwv.mesagerulbacau.cifner.ro

De mirceakos pe 27.10.2009 la 21:35

Vreu ca incepand de zi toti cei care sunt de la MESAGERUl precum si cei care tin cu acesta echipa sa inceteze cu dicutii, polemici amenintari. VREAU sa ne vedem de treaba noastra si sa nu ne angrenam in discutii inutile. Va multumesc

De JIHADUUUUL pe 27.10.2009 la 21:29

Tot pentru Andy, ca tot sunt din 7 zile 4-5 in onesti poate ne vedem la Caiuti sa te intreb de prietenii mei mesageristii din bacau, si poate fata in fata clarificam mici probleme sa-mi explici si mie cum sta treaba cu mESAGERUL = MIZERIA JUDETULUI !!!, nu uita esti clientul meu incepand de azi, odata, candva undeva ne intalnim si ....... sigur nu apuci sa spui nimik pentru ca v a fi prea tarziu.

De JIHADUUUUL pe 27.10.2009 la 20:56

Andy am un mesaj special pentru tine, si este unul personal si sincer: MA KAK IN INTEGRITATEA TA PERSONALA, incepand de azi esti Persona non grata.

De kps pe 27.10.2009 la 20:53

are dreptate Pt. Andy Am fost la doua dintre meciurile mesagerului din curiozitate si au castigat pe bune cu prajesti si ghimes

De JIHADUUUUL pe 27.10.2009 la 20:44

HOPAAAAAAAAAAAAAAAAAa, CARLETE fa un comentariu amanuntit.

De mirceakos pe 27.10.2009 la 20:44

Pt. Andy. respect pentru comentariu

De Pt. Andy pe 27.10.2009 la 20:33

Am citit comentariile tale si mi s-afacut greata. Cel care a ajuns sa vorbeasca mult, comentarii kilometrice, spune putine lucruri. Dar eu atat vreau sa-ti spun...am mers la mai multe meciuri decat ai mers tu in liga a IV-a, si detin mult mai multe informatii decat aberezi tu pe aici! Propun, avand in vedere ca intra jucatori de a diferite echipe din acest esalon, sa spuna cu ce i-a dezavantajat arbitrul sau arbitrii in meciul direct cu mesagerul! Uite o retrospectiva Etapa1 au invins cu 7-3pe consart bacau, o echipa slabuta, unde a intervenit arbitrul? Etapa 2 au castigat-o prin neprezentarea oaspetilor Etapa 3 cu Negri au batut cu 3-1. Etapa 4 Au batut pe Ghimes cu 5-0 (oaspetii au recunoscut faptul ca victoria gazdelor a fost meritata)Etapa 5 Au batut cu 2-0 pe Aerostar cu circa 100 si ceva de spectatori in tribuna, un meci disputat, iar arbitrajul n-a iesit in evidenta!Etapa 6...au invins pe Siretul Pajesti acasa cu 3-1 (observator fostul arbitru FIFA Daniel Munteanu, mai multe comentarii sunt inutile) Etapa7 Au remizat 1-1 la Filipesti, ocazii de ambele tabere, central Emil Voicu, arbitru divizionar... Etapa 8 meci amanat cu Vointa Podu Turcului... Etapa9 Au batut la Tg Ocna cu 2-0, dupa meci gazdele nu au avut ce comenta, Etapa 10 Au batut cu 10-0 pe Bradul Casin, tot arbitrii? Etapa 11 Infrangere cu 1-0...Acum intrebarea care tot te macina sii-ti permiti sa aduci acuze... Care dintre arbitrii sau ce arbitraje i-a avantajat? la 7-3, 5-0, 10-0??? TE JIGNESTI SINGUR!

De JIHADUUUUL pe 27.10.2009 la 20:32

HOPAAAAAAAAAAAAAA ... instanta .. integritate personala dar nu mai esti asa meserias. VIN MA ACASA SA TE FELICIT pt mesaje JIGODIEE. MA MECLUTA tu crezi ca sa aflu ip ul tau imi trebuie administrator de site, ba pe ce lume traiesti, RASULEEEE. Poti la cojocul meu sa pui initiale numelui TAU fraiere. TRAIESTI prost VORBESTI si mai prost. RAHATUUUL mancat sa stii ca face rau,,,,,,,,,,,,,, oare cum ???

De Andy pe 27.10.2009 la 20:21

@JIHADUUUUL Ma papagalule, mai indraznesti sa vorbesti despre imagine la ce limbaj infect ai??? Tu nu faci altceva decat sa demonstrezi ca ADEVARUL SUPARA si va deranjeaza sa se afle MIZERIILE mESAGERULUI. ;) PS: Fa-mi favoarea asta si vino la mine acasa si o sa ma intalnesc in instanta atat cu tine cat si cu adminstratorul acestui site daca iti furnizeaza informatii la care doar el are acces si care mi-ar putea pune in pericol integritatea personala. Pune-ti in practica amenintarile, nataraule, si o sa am eu ac de cojocul tau. Iti garantez eu!

De Andy pe 27.10.2009 la 20:06

@Vasile, inca un aspect : nu stiu daca ai observat dar e un articol despre Bojescu la care unii il acuza ca ar fi pedofil, ca s-ar da la minore, etc. Daca as vrea sa ma cobor la nivelul care ma jignesc, as putea sa spun si eu asemenea lucruri despre Bojescu, dar n-o fac pentru ca nu stiu ce face in afara terenului, in viata personala. De asta m-am si limitat la a relata faptele pe care le cunosc atat eu, cat si alte persoane.

De JIHADUUUUL pe 27.10.2009 la 20:03

si pt tine daca tot nu stim care esti am sa-ti exlplik eu, louser man, IP-ul, de pe care scrii, este atribuit anumitor servere, server-ele care au atribuite aceste adrese au si ele o adresa, fiecare im dinamikchiar daca e se poate gasi , asa ca ne astepti la tine acasa sau ce pulllla mea mai vrei pana la urma .. rahatule. Nu uita ca la IP e si un ID si multe dar esti prea proistttt sa intelegi aceasta lume .Tot te ei de mesagerul, de vasile jambu de mirceakos, ba tu esti FCM ONesti sau cine pppplaa mea esti tu pana la urma. mai date n cacati de NO NAME. AM O RUGAMINTE POTI SA NE SUGIII PE TOTI BACAUANIIIII. RESPECT pentru clubul FCM Onesti dar daca aveti asemenea specimene in club eu zik sa renuntati repede la el este un dobitokk care nu va aduce decat o imagine de rahatttt

De JIHADUUUUL pe 27.10.2009 la 19:56

poate cand vii la Bacau in retur te prezinti sa vedem cat de tupeist esti fata in fata cu mesageristii meseriasule. JIHADUUUUL la Bacau. O sa fie asa de la intrare prima serie si la iesire a 2-a serie.. si in timpul meciului vorba lu JIJI niste lunetisti, daca tot esti tu puratatorul de cuvant al onestenilor. Daca asa gandesc si ei BINE VENUDA A LA BACAU. Si sa-ti spun personal daca aflu cine esti si te agat prin bacau sa te uiti bine in spate la orice pas. Daca tot mananci asa KAKAT de ceva zile. Vreu sa aud si oficialii de la onesti ce parere au despre tine kakat bolnav ce esti. Oare un oficial al celor de la FCM stiu cat de dobitok esti cat rahhat mananci si cat esti de imposibil BATUTEAAAAAAARRRRR CACCCATIIIII de FRAIER. Felicitari esti primul dobitok adjudecat in aceasta societate ... LOUSERRRRRRRRRRRRR.

De Andy pe 27.10.2009 la 19:42

Iar pentru cel care pretinde ca a fost amenintat: stai acasa, ma papagalule, daca nu te simti in stare sa joci fotbal sau daca ti-e frica de adversari, LASULE! Va mai pretindenti curati cand nu sunteti altceva decat slugile Mesagerului!!!

1 2 3

Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN LIGA IV

Curita ia distanta in...

Viitorul Curita este principala beneficiara a etapei din acest weekend!

Programul de weekend...

O etapa cu rezultate previzibile, mai putin victoria celor de la Zemes la Siretul Partida de la Moinesti s-a...

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart