Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
12.10.2009 VIDEO

Vezi cum au sãrbãtorit “mesagerii” victoria cu Târgu-Ocna

     Foto 1

Secvente din meci:

"Dansul pinguinului" e la modã în Liga a IV-a

COMENTARII (24)

In afara de gabi bojescu nu e nimic de capul lor...

De eu pe 15.10.2009 la 10:14

nu fraiere ala jucat acum trei ani la focsani cu zemes si castigat de zemes cu5-2 si dupa zemesul o vandut locul lui willi. da tu esti si mic si prost si cu bube in cap. ciocul mic.

De melciuc pe 14.10.2009 la 20:23

iar sa baga obezu...wa ai 31 de ani degeaba..lasa-ne impace...vezitzi de treburile tale

De pt eu pe 14.10.2009 la 20:21

la ce baraj ai fost tu ???la ala de la darmanesti?

De eu pe 14.10.2009 la 16:56

mai ala care zici ca eu sunt prost eu fata de tine am jucat un baraj si chiar lam si castigat fata de tine care doar comentezi joaca pe teren si dupa vb cu mine cred ca nu stii nici cate colturi are terenul de fotbal si vb mai ai de invatat si vam vazut si anul trecut ce echipa de valoare aveti asa ca ciocul mic iar la baraj acolo se vad echipele care jaoca pe bune si au valoare ca acolo vin arbitri divizionari nu ungurasu care se incalta invers da e mare arbitru

De obezu pe 14.10.2009 la 16:41

bai mesageristilor...sunteti niste cacanari. vai de capul vostru. parca au castigat vreun campionat. daca erati buni promovati. asa ca...ciocu mic. hai tg ocna.

De ionut pe 14.10.2009 la 16:16

sunt un sustinator a celor de la mesagerul o echipa frumoasa...si chiar cu valoare....sunt un sustinator a celor de acolo...au avut doar ghinion la baraj nu cred ca sunt ajutati....o sa fie ajutati si ei la randul lor pt ca ...peste 2 etape onestiul merge la caiuti si acolo nu va mai putea merge cu sacosica de banuti sa fie lasati sa castige si vom vedea atunci adeavarata lor valoare...bafta celor de la mesagerul....

De sentelo pe 14.10.2009 la 16:13

cautam jucatori chiar si juniori pt echipa din liga 5 As Hemeiusi locul 3 in capionat:D pt mai multe detalii sentelo_lucy

De ZZ top pt eu pe 14.10.2009 la 12:06

MAi cum le mai stii tu pe toate, si cu valoarea si cu arbitri si cine suntem defapt care si unde e problema ta ??? daca stii ceva de ce nu spui in gura mare sa stie toata lumea nu sa-ti dai cu parerea si nu ne prea intereseaza parerea ta despre arbitraje si echipe cine sunt valori si cine nonvalori, prin atitudine se pare ca tu esti o adevarata nonvaloare care incearca sa creeze discutii inutile.

De pt eu pe 14.10.2009 la 11:04

nu ai spus tot...trebuia sa spui ca esti un prost...acuma e tot

De eu pe 14.10.2009 la 10:13

la un baraj nu se poate vb de ghinion atata timp cat pierzi ci daca ai sau nu valoare sa joci la alt nivel la voi sa dovedit ca nu aveti valoare sa jucati in liga 3 si zimi si mie pri ce aiti avut ghinion ca no fost arbitri din bacau la centru. s la faza cu arbitri toata lumea stie echipa cui sunteti si cu asta am zis tot.

De eu pe 14.10.2009 la 10:13

la un baraj nu se poate vb de ghinion atata timp cat pierzi ci daca ai sau nu valoare sa joci la alt nivel la voi sa dovedit ca nu aveti valoare sa jucati in liga 3 si zimi si mie pri ce aiti avut ghinion ca no fost arbitri din bacau la centru. s la faza cu arbitri toata lumea stie echipa cui sunteti si cu asta am zis tot.

De asss pe 13.10.2009 la 18:17

pe ce teren joaca inter onesti?

De asss pe 13.10.2009 la 17:36

astia de la casin...poate mergetzi si voi la bc...nu facetzi ca altzii... amanatzi meciul sau nu va prezentatzi

De xyz pe 13.10.2009 la 16:29

USHIIIOOOOORRRRRRRRRRR cu arbitri k mesagerul joaca impotrica tuturor..batzi p tg ocna,p langa ei au plans si mondo si onestiul :)))

De The Player pe 13.10.2009 la 13:02

In general toti romanii sunt invidiosi unii pe altii.Care e problema voastra cu barajul asta vreau sa stiu, sa ajuns acolo si a fost ghinion si atata tot,nu am facut o tragedie din asta si am luat-o de la capat.Si nu uitati ca nici un arbitru nu e cu noi in plus la aceasta victorie a plans tg ocna cat si alte 2 echipe pe langa.Sa zic asa intre ghilimele suntem o echipa impotriva celorlalte si care stiu, despre ce vorbesc, isi dau seama.Asa ca USHIIIOOORRRR CU ASTEA,DAA!!!.

De The Player pe 13.10.2009 la 12:56

In general toti romanii sunt invidiosi unii pe altii.Care e problema voastra cu barajul asta vreau sa stii sa ajuns acolo a fost ghinion si atata tot,nu am facut o tragedie din asta si am luat-o de la capat.Si nu uitati ca nici un arbitru nu e cu noi in plus la aceasta victorie a plans tg ocna cat si alte 2 echipe pe langa.Sa zic asa intre ghilimele sunt o echipa impotriva celorlalte si care stiu despre ce vorbesc isi dau seama.Asa ca USHIIIOOORRRR CU ASTEA,DAA!!!.

De zz top pt " De pe 13.10.2009 la 12:22

comentariul tau a fost la adresa celor de la mesagerul sau esti tu suparat pe unii arbitri, daca ai fost la cu meciul cu tg ocna si la toate celelalte nu cred ca poti zice ceva de jocul celor de la mesagerul, cand comentezi asa ceva despre o echipa iti cam bati joc de jucatori si de munca si pregatirea lor, iar daca ai fot la baraj putei singur sa-ti dai seama ca a fost numai ghinion iar un meci pierdut la 11 metri nu inseamna ca ne-a ajutat arbitrul sa ajungem pana acolo .

De eu pe 13.10.2009 la 11:04

sa nu uitam cum ati ajuns voi la baraj ca si margineni daca ajungeati pe valoare si nu inpisi de arbitri castigati acel baraj. de asta vil da pe ungurasu in deplasare ca e cel mai nesimtit arbitru si e mana dreapta a lui cristi sava de aia o arbitrat si finala cupei si voi sunteti echipa primariei si cu asta am inteles tot. dar la baraj nu mai arbitreaza ungurasu sau pavel ion arbitri terminati care sincer nu stiu ce mai cauta in arbitraj de promovat si asa nu mai au nici o sansa?

De eu pe 13.10.2009 la 11:04

sa nu uitam cum ati ajuns voi la baraj ca si margineni daca ajungeati pe valoare si nu inpisi de arbitri castigati acel baraj. de asta vil da pe ungurasu in deplasare ca e cel mai nesimtit arbitru si e mana dreapta a lui cristi sava de aia o arbitrat si finala cupei si voi sunteti echipa primariei si cu asta am inteles tot. dar la baraj nu mai arbitreaza ungurasu sau pavel ion arbitri terminati care sincer nu stiu ce mai cauta in arbitraj de promovat si asa nu mai au nici o sansa?

De nu conteaza pe 12.10.2009 la 21:19

din ce vad si pe siteu lor..si in clasament..sunt o echipa tanara,serioasa si ambitioasa...in anii viitori probabil va fii o contracandidata serioasa pt"granzii" bacaului(aerostar,pambac,willy )...desi nu va cunosc pe nici unu si nu am vazut nici makr un meci...va urez bafta la toti..

De chiriac pe 12.10.2009 la 20:46

INVIDIA cumva, macar au fost acolo

De anonim pe 12.10.2009 la 20:33

asa au sarbatorit si barajul de asta vara

De Andrei pe 12.10.2009 la 18:56

=))=))=))=))inseamna ca au echilibru daca dansau in masina=))))frumos


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN VIDEO

Video/ Ciprian Panait:...

Antrenorul echipei Sport Club Bacau a fost fair-play după meciul cu FCM Bacău şi a recunoscut faptul că...

Video/ Gheorghe...

Vezi ce a avut de declarat antrenorul Gheorghe Poenaru dupa derbyul ASC Bacău - FCM Bacău, 0-0

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30 31        

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart