Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
24.09.2009 FOTBAL

Galeria la înãlţime!

Chiar dacã FCM Bacãu a dus lipsã în ultimul timp de sprijinul suporterilor, în aceastã searã sectorul dedicate galeriei a fost plin.

     Foto 1 2 3 4

Fanii şi-au încurajat favoriţii pînã în ultimul minut al partidei şi dupã fluierul de final, fãcînd o atmosefrã destul de frumoasã. Aceştia au fost dirijorii pentru restul publicului de pe stadion. Valurile mexicane au fost favorite, profitînd de faptul cã meciul a fost luat cu asalt de peste 11000 de iubitori ai fotbalului!

COMENTARII (31)

De ciuqi pe 11.10.2009 la 21:41

galeria bacaoana era pentru bacau ...nu era pt GIGI!cred ca este cel mai cretin om din romania la ora acuala.unii oameni urasc echipa din cauza lui....fortza best hools

De cioc pe 25.09.2009 la 17:20

Bravo Olandezule ai facut un spectacol mare.Unire intre galerii si va fi minunat

De brigada zimbru pe 25.09.2009 la 13:08

sambata dimineata ora 06 plecarea suporterilor la branesti . .cu 2 autocare,cei care doriti sa mergeti sunteti asteptati la stadion

De calin fzr pe 25.09.2009 la 10:04

Olandezule puteai sa faci si tu rost de niste torze cum au "baieti" nu lumanarile alea!Cat era sa dai un tel la fratele nostru CORSICANU?Ptr necunoscatori fost lider galeria RAPID!

De No Name (again) pe 25.09.2009 la 08:28

si era sa uit "LA MULTI ANI Ultra Boys!"

De No Name pe 25.09.2009 la 07:23

intradevar frumos ce a realizat galeria bacauana le meciul cu steaua!!felicitari.....dar am si eu o intrebare...eram si eu miercuri seara c'am pe la ora 19 pe balconul apartamentului meu la o tigara...si vad un microbuz(albastru) pe la semaforul din narcisa in care erau asa zisi "hools" cu fulare fcm bacau pe fata...iesise cumva la "vanatoare" de stelisti?!?:))=)) cat la celelalte repotaje dinaintea partidei facute de cei de la bacausport.ro unde se comenta .."vai ca daca prindem stelist pe stadion si nu stau la steaua in galerie...se face crima de om ...bla bla bla..!!" ei bine ajuns la stadion surpriza....la peluza nord (pe aceea parte am stat) erau cred mai multi cetateni stelisti(bacauani) decat toata galeria stelista....! asa ca nu au avut loc incidente precum se comenta "razboinic" acum cateva zile..!a..era sa uit am obs si un msg "pleaca din ghencea" pe partea voasta a peluzei bacauane...ala ce era bacauan sau stelist??:))=)) P.S.:la un meci normal de campionat de liga2 de ce nu vah inghesuiti in tzarcul ala asa cum ati facut la meciul cu steaua!?

De HAHA pe 25.09.2009 la 00:30

VEDETI CA A APARUT O POZA PE ROMANIANULTRAS CU GALERIA STELEI AVAND O CAPTURA DE LA ULTRABOYS :))

De petre bacau pe 24.09.2009 la 22:14

In totdeauna la Bacau am facut atmosfera , si le.am dat lectii de civilizatie suporterilor stelisti care in loc sa isi incurajeze echipa au stat cu muia in gura tot meciul impotriva lui becalii. FELICITARI ROBERT OLANDEZU PENTRU MESAJ SI PENTRU ATMOSFERA SUPERBA CREATA ASEARA, ESTI TARE!!! CU BACAUL SPRE LIGA 1!!!! FORTA FCM BACAU

De petre bacau pe 24.09.2009 la 22:08

Pentru reddy - esti un mare bou . sa te anunt ca tribuna B a stadionului di bacau se afla intr.un proces de modernizare , de aceea nu erau scaune acol, puteam fii 20000 de spectatori daca aveam tribuna terminata la ora meciului. FELICITARI SUPORTERILOR DIN BACAU pentru modul in care ne-am sustinut echipa cand era condusa, lasand scorul la oparte am dat dovada ca provincia nu se compara cu bucurestenii aia plictisiti de fotbal ca in loc sa isi incurajeze echipa ei injura si stau cu m-uia in * ca si suporterii stelisti care au venit la meciul cu bacau.ATMOSFERA SUPERBA ; CLASA DATA CELOR CARE SE CRED CIVILIZATII din bucuresti , FORTA FCM BACAU LA BINE SI LA GREU. cei de la prosport niste analfabeti , ne fac circari pe cei care am venit pe stadion, sa va f.ut in * ca tot ne pupa.ti in c.u.r cei din bucuresti, sa le amintesc ca nu au fost 10000 , au fost 15000 de spectatori bai afonilor si ca.cati care comentati meciul F.C.M. BACAU promoveaza anul acesta

De alex pe 24.09.2009 la 19:35

felicitari publicului bacauan.tot respectul!!!

De NuTu pe 24.09.2009 la 18:42

suji cucu la moldoveni hihihi mai suji odata hihihi

De reddy pe 24.09.2009 la 18:03

Mai baieti,dar voi nu aveti scaune acolo,in tribune?Aaaaaa,am uitat ,sinteti moldoveni......hihihihihihi

De CALIN FZR pe 24.09.2009 la 17:49

BRAVO OLANDEZULEEEEEEEEEE!ASA DA

FELICITARII GALERIEI BACAUANE,ATI FOST MINUNATI PINA SI SCLAVII OIERULUI(COMENTATORII TV),AU RAMAS SURPRINSI DE ATMOSFERA CREATA DE CATRE VOI!!!FELICITARI ROBERT,TIE SI TUTUROR BAIETILOR DE ASEARA!!!PACAT DE NEPASAREA A CELOR"SPECIMENE"CARE NU-SI FAC TREABA IN MOD PROFESIONIST,PTR. A AJUTA ECHIPA NOASTRA A TUTUROR BACAUANILOR!!!FELICIT INCA ODATA GALERIA BACAUANA!!!

De NuTu pe 24.09.2009 la 16:48

Prea frumoasa atmosfera facuta de suporteri bacaoani aseara !! felicitari si mult respect de la Roman ;)

Multi vorbesc ... putini stiu " Ne ironizati , ne jigniti dar o faceti in zadar ... pentru ca noi ramanem mereu prezenti , mereu impreuna , mereu cu capul sus ! Pentru ca noi suntem ... o mare familie! FCM Bacau este echipa mea de suflet ! Rad , plang alaturi de ea ... e ceva ce cu siguranta "sclavii" nu inteleg ...in toti anii acestea am udat fularul galben albastru cu lacrimi dar am sarit si pe garduri de fericire la golurile echipei noastre ! Iubesc Bacaul ... indiferent de liga ... respect celor ce au fost in peluza sud aseara tauri,ub,best ....

A zis Gigi ca va schimba numele si culorile Stelei! Vad ca are acum galben-albastru!!! Ziaristi-slugi de trei lulele...

De noway pe 24.09.2009 la 15:04

ma distrusilor, aia au fost pentru echipa lor nu pentru o.i.!

De Radu pe 24.09.2009 la 14:01

Dan Catice la ce meci ai fost tu pt ca aseara tot stadionu tipa hai bacaul...plus valurile mexicane au fost o frumusete.. cica comentatorul zicea ca bacauanii is bucurosi parca au venit o echipa puternica din europa...NU domnule comentator la bacau tot timpul a fost asa in liga 1!

De cosmin pe 24.09.2009 la 12:37

pt Alex care a scris :"Galeria de bacauani era pentru Steaua lui Becali" Scuza-ma daca-mi permit!Dar te numesti Alex Popa Eugen???Pt ca am pierdut urma unui amic care sta in Bacau....Eu sunt Cosmin , daca esti tu cel pe care-l cunosc raspunde-mi aici!

De ANTI-BECALI pe 24.09.2009 la 12:04

Pentru Suporterii Stelei care s-au saturat de aceasta mocirla care a adus-o Gigi Becali suflarii ros-albastre, impreuna cu acolitii si sub-ordonatii sai din presa, sunt rugati sa semneze petitia online impotriva oierului: - Acceseaza site-ul fcsteaua(dot)ro, iar acolo vei gasi un articol cu titlul "Petitie BECALI PLEACA DIN GHENCEA" - Click pe titlu, si te va directiona spre numele site-ului unde puteti semna Petitia anti-Becali! E TIMPUL SA FACEM CURATENIE! JOS DICTATURA!

De lck pe 24.09.2009 la 11:44

numai este acel Bacau de acum 5 - 10 ani ..mia parut rau cand a retrogradat ..

1 intrati pe www steaua ro 2 semnati petitia ANTI CIOBAN 3 dati mesajul mai departe 4 "strigati" gigi becali la MUUUE gigi becali 5 multumesc

1 intrati pe www steaua ro 2 semnati petitia ANTI CIOBAN 3 dati mesajul mai departe 4 "strigati" gigi becali la MUUUE gigi becali 5 multumesc

De Alex pe 24.09.2009 la 10:57

Galeria de bacauani era pentru Steaua lui Becali

De matrix_xxx pe 24.09.2009 la 10:50

FCM Bacau nu a mai avut atata public decand juca in liga1 dar aseara a fost un spectacol pe cinste fortza bacau

http://blog.mysport.ro/anderko /2009/09/24/bogdan-anderko-dez valuie-fata-nevazuta-a-gazetei -sporturilor/ Bogdan Anderko dezvaluie fata nevazuta a Gazetei Sporturilor

De dan catiche pe 24.09.2009 la 04:48

care galerie bah, ca nu s-a auzit tot timpul... taceau milc la golurile primite... cit despre public, erau ca la teatru... deh, ca pe vremuri...

nu am uitat niciodata de FCM BAcau, chiar daca am incurajato in tacere... in ultimii ani.

De manu pe 24.09.2009 la 01:59

felicitari galeriei!! chiar a fost asa greu?

maine mesaj ANTI BECALI la meciul GENOA-JUVENTUS....by vodka_galerie


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN FOTBAL

VIDEO / Vulturul...

Golul a doilea marcat de Tanasa in partida Vulturul Magiresti - CSM Moinesti 3-1

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
48             1
49 2 3 4 5 6 7 8
50 9 10 11 12 13 14 15
51 16 17 18 19 20 21 22
52 23 24 25 26 27 28 29
1 30 31          

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart