Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
22.09.2009 VIDEO

VIDEO / Vezi rezumatul meciului FCM Bacău - Concordia Chiajna 3-1 (1-0)

Video 1      Foto 1

COMENTARII (7)

De daniel pe 22.09.2009 la 12:00

SPER CA NU STA IGNATESCU IN POARTA NU? se vede ce bun e...are noroc k se izbeste mngea in el !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! SUSTINE-TI ECHIPA LOCALAAAA !!!

De Pambac pe 22.09.2009 la 10:36

FCM Bacau - Steaua = 3-2 prelungiri(2-2 dupa 90 min.)

De mmm pe 22.09.2009 la 10:26

Miercuri, cu stadionul plin, se poate vedea ce influenta poate avea publicul pentru echipa din Bacau. Daca va fi un rezultat mare, cum inclin sa cred, inseamna ca echipa ar putea face fata in liga 1. Acum este o buna proba pentru liga 1 !

De SECHE catre BECALI pe 22.09.2009 la 10:24

Fie vorba intre noi,/ Mai bine te-ntorci la oi/Si dai clubul inapoi./Daca vrei ia Steaua II;/Astia joaca si-n noroi/Sau tot pe terenuri moi.../N-a fost cazul lui Radoi !/Daca tot te-ntorci la oi/Si cum esti expert in cas,/Ia-i pe Rusu si-Onicas./Iar de vrei sa ai un miel,/Mai vorbeste cu Banel;/Numai sa nu fie seara,/Ca nu vezi decat o nara./Insa cand e gata "casul",/Poti sa-l contactezi pe "Nasul"./Cand ai fost pe la "Dinamo",/Ti-a zis cineva "Ti amo"?

De Dan pe 22.09.2009 la 10:23

A venit Dobos, ar mai fi nevoie de Haisan si Neagu, insa clubul nu isi permite. Pentru aceasta, poate macar Mos Craciun va vrea sa determine un sponsor cu adevarat bacauan, pentru a readuce pe gazon alti Dembrovschi, Ghita, Gram, Publik, Rugiubei, Ene Daniel, Vatafu, Dutan, Pana, Baluta, Catargiu, Vamanu, Chitaru (Dumnezeu sa-l ierte), Antohi, C./I. Solomon, Carpuci, Sosu, Munteanu, Botez, Berceanu, Aelenei, Burleanu, Ciocoiu, Scanteie... Un alt Tismanaru a sosit...

De Dan pe 22.09.2009 la 10:21

Mult curaj, si poate cu unii sponsori puternici din Bacau care, spre lauda lor, sponsorizeaza si alte echipe din tara, vom avea, din nou, fotbal in nocturna, saptamana de saptamana.

De mmm pe 22.09.2009 la 10:20

Neincrederea poate fi periculoasa. Daca apare o "scanteie" ce poate inflama starea psihica generala a echipei, se poate sa nu se mai opreasca (in bine) "desfasurarea fortelor". Iata un moment foarte bun ca sa relansam echipa, cu toate dezamagirile din trecut. Astfel, meciurile cu Steaua si Branesti (dupa victoria asupra principalei candidate la promovare, Chiajna, dupa unii...) pot fi o piatra de incercare in evolutia echipei. Merita ca toate fortele Bacaului sa se mobilizeze pentru a relansa sau macar pentru a incuraja (a-i intinde o mana...) SC FCM BACAU SA ? Ati vazut ca genul acesta de comportare a mobilizat Ghencea in sprijinul lui Bergodi, care din jucatori de liga 2 (Steaua II a promovat chiar din liga 3) a facut titulari, care a acceptat sa plece fosti titulari, care a avut accidentati si jucatori suprasolicitati (folositi din 3 in 4 zile, cu meciuri oficiale inainte de inceperea campionatului), dar care a creat sperante de reconstructie. Credeti ca jucatorii Bacaului nu s-ar putea forma ca buni fotbalisti chiar si "impinsi de la spate" de public si fani... Trebuie rabdare, munca si bani, dar banii (sponsorizarile) nu pot veni la o anumita scara decat daca se vede o mobilizare a tuturor fortelor, o dorinta de performanta, pentru a merita banii investiti ! Si Bacaul cam are oameni cu bani, desi e criza, insa, probabil nu exista increderea necesara pentru a investi... Daca fotbalul depinde de toti acesti factori, iar unul din factori este publicul, credeti ca merita sa facem o incercare?


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN VIDEO

Video/ Ciprian Panait:...

Antrenorul echipei Sport Club Bacau a fost fair-play după meciul cu FCM Bacău şi a recunoscut faptul că...

Video/ Gheorghe...

Vezi ce a avut de declarat antrenorul Gheorghe Poenaru dupa derbyul ASC Bacău - FCM Bacău, 0-0

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
48           1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
1 31            

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart