Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
10.09.2009 FOTO

FOTO / Vezi imagini inedite de la meciul FCM Bacău - FC Botoşani 1-0

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

COMENTARII (9)

De ADY pe 11.09.2009 la 23:29

LA MECIUL CU STEAUA TOTI SUPORTERII ADEVARATI AI BACAULUI SUNT INVITATI IN PELUZA SUD ALATURI DE BEST-BACAU & ULTRAS BOYS...TOTUSI CEI CARE VOR DORI SA SUSTINA ECHIPA BUCURESTEANA VOR FI NEVOITI A SE MUTA...DA ATI VAZUT BINE ..A SE MUTA LA NORD SAU LA TRIBUNA B DEOARECE NU VOM TOLERA SUB NICI O FORMA ORICE MANIFESTARE DE "ADMIRATIE" ALTA DECAT BACAU..SI NU NE REZUMAMA DOAR LA FAPTE DE BRAVURA SAU AMENINTARI CI LA SIMPLE PROMISIUNI !!!

De lol pe 11.09.2009 la 11:27

da intradevar...scuzati poza 11... nu era olandezu scuzele mele...dar oricum e foarte inedita poza!!

De pt admin pe 10.09.2009 la 23:15

pai acum ce faci? o dai in victima> vrei sa pozezi in victima? pune cate poze vrei,200,500,800 dar nu cu vrajeala asta faze inedite!

De photos pe 10.09.2009 la 22:25

mie imi plac, te sustin. Sunt deosebite tocmai pentru ca surprind niste momente aparent banale, dar graitoare pentru ceea ce se intampla pe un teren de fotbal. Chiar te rog sa continui sa postezi acest gen de fotografii

De admin pt lol pe 10.09.2009 la 21:50

AI DREPTATE. DE ACUM NU AM SA MAI PUN ASTFEL DE POZE DACA NU INTERESEAZA.

De :)) pe 10.09.2009 la 19:48

ba unde lai vazut tu pe olandezu????

De :)) pe 10.09.2009 la 19:48

ba unde lai vazut tu pe olandezu????

De lol de lol pe 10.09.2009 la 15:40

foarte inedite imaginile! zici ca s-a descoperit o noua planeta! faze banale de la un meci de fotbal,le numiti inedit! doi spectatori intr-un colt de tribuna,alti doi pe nu stiu unde,e inedit! de parca pe stadion trebuie sa stai catarat pe garduri si in timpul meciurilor sa nu sari stramb dupa minge,doar legat de maini si picoare! inedit intr-adevar!

De lol pe 10.09.2009 la 13:02

poza cu olandezu chiar e inedita?!


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
31     1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31    

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart