Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
02.09.2009 VIDEO

VIDEO / Vezi cum s-au marcat cele două goluri în partida Steaua II - FCM Bacău 1-1

Video 1      Foto 1

COMENTARII (12)

De djdany pe 03.09.2009 la 14:26

mesagerul simbata pe ce teren joaca?

De pt djdany pe 02.09.2009 la 18:39

ce-ar fi sa intri pe site-ul stelistilor.m-am saturat de voi.sclavii lui gigi voi sunteti sclavii lui gigi.bacaul orasul nostru si ne p.isam pe bucurestiul vostru,bacau e echipa noastra si ne p.isam pe capitala voastra.

De djdany pe 02.09.2009 la 16:59

vezi PAMBAC,MESAGERUL ma refer la steaua la prima echipa nu la a 2 ua

De djdany pe 02.09.2009 la 16:59

degeaba ai bani BAAAAAA daca in cap si in inima nai NIKA

De djdany pe 02.09.2009 la 16:58

niste RAHATIsinteti toti hua

De djdany pe 02.09.2009 la 16:57

URASC FAMILIA BECALI noii dictatori,ce stiu ei de fotbal NIK

De djdany pe 02.09.2009 la 16:56

mai urmaresc minim un joc si maxim 2 dupa care la pulivar ca suporter steaua atita timp cit e gigi patron,suporteri stelisti injuratil atunci cind intervine la echipa ca bergodi nu face el 11

De djdany pe 02.09.2009 la 16:54

MAMA SATURAT DE ANTRENORUL GIGI BECALI !!!

De a pe 02.09.2009 la 16:17

la mama lui poli iasi este, In orasul ala unde sunt toate scursurile moldovei ma lasi.

De pt poli iasi pe 02.09.2009 la 14:28

La cine e ofsaid?

De eu pe 02.09.2009 la 12:39

pt poli iasi moaie savarina tzaranule te-ai vazut in liga 1 ce sa mai cand jukm noi in liga 1 tu iti bagai furnici in nas.

De poli iasi pe 02.09.2009 la 10:51

Golul Bacaului marcat din ofsaid clar,probabil cartile erau facute cu Fecalli.


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN VIDEO

Video/ Ciprian Panait:...

Antrenorul echipei Sport Club Bacau a fost fair-play după meciul cu FCM Bacău şi a recunoscut faptul că...

Video/ Gheorghe...

Vezi ce a avut de declarat antrenorul Gheorghe Poenaru dupa derbyul ASC Bacău - FCM Bacău, 0-0

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31        

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart