Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
18.06.2009 FOTO

Galerie Foto/ Mesagerul Bacãu – FC Dumitreşti

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

COMENTARII (26)

De Bogdan pe 22.06.2009 la 21:08

petru ce se mai fac legitimatii?:-??

De ultra08 pe 22.06.2009 la 20:47

gratis? :))

dimache...nu mai zii ca ceea ce ai facut tu nu a mai facut nimeni pt f c m.....aici cred ca gresesti ...sunt multi care au pus ceva ceea ce este cam greu sa pui acum....shi anume ...SUFLET....respect pt toti baietii...fie ei din UB sau de la taurii furiosi......forta bacau

ultra08 comentati la adresa lor nu a mea ,,,,,sau nu-i bagati in seama pe toti ..padure fara uscaturi nu exista,,,asa ca ......hai sa ne vedem de ale noastre si gata ...ps vedeti ca se pun legitimatii pentru membri galeriei,....sau tot renegati veti fi ..::)

De ultra08 pe 22.06.2009 la 18:31

Ba robert uite-te mai bine de la ce s-a inceput discutia asta ca nu cred ca ne-am bagat noi in seama si te-am jignit pe tn....uite-te la al doilea comentariu

De radu ub pe 22.06.2009 la 00:33

ti-ai vazut numele tau in comentariul meu?

iar care dintre voi mai comentati aiurea la adresa persoane-i mele sau ma jigniti gratuit sa va iau .................sa va saturati ....aveti voi habar de galeriei sau de suporteri ...wa panaramelor>(

ba dimache iar incep asti ai tai cu comentarii la adresa mea .!!!.chiar vrei sda le iau fetele in pl .. chiar sunteti bulangii ..lasati-ma nabii in pace cu ub vostru ca m=am saturat naibii .. ce tot va luati grade....ce au facut ub-istii tai ?sunt ....incetati sa mai comentati aiurea si lasati coment la subiect .ps. x si da da ...am uitat !sa va dau la mecla .

De taUR FURIOS 2 pe 22.06.2009 la 00:07

SA ne .....cucu da da da si restul care nu va cponvine ,,,,daca sunterti pe ciclu folositi ub ca tine :)))))) nu-i mai bagati in seama ca isi iau grade ...suporterii lui peste ,....

De radu ub pe 21.06.2009 la 23:00

sunt dimache si stau sa va spun ca la mesagerul joaca cumnatul meu.fratele prietenei mele daca nu stiti ce e aia.de aceea am fost la meci.in alta ordine de idei nu inteleg ce va atacati ca a luat tilica sau grasu bani.va luat din buzunarul vostru?ce a facut ULTA BOYS la bacau nu a facut nimeni si nici nu o sa faca.asa ca baieti din UB nu mai comentati pe site si nu le mai raspundeti unor frustrati care vor sa bage raca intre noi.ei nu inteleg ca noi suntem o familie si ne vedem doar de drumul nostru..va salut si la revedere

De ionut UB pe 21.06.2009 la 13:13

bai caca cui ia dat banii ma?/ grasu si tilica nu reprezinta ub ai inteles??cati banii am adus eu de acasa pt fcm bacau n-au adus toti taurii la un loc asa ca mai taci . ia sa vedem cine e foame eu sau tu??eu de la echipa n-am luat de 10 ani nici 1 leu pe cand ...n-are rost sa n certam vedeti-va de treaba numai comentati la adresa noastra .faceti ceva util pt echipa ,numai comentati pe net oriunde apare un articol si daca comentati macar comentati articolul respectiv nu ce a facut ub , unde a fost . si mai intereseaza-te cine a fost la cerut banii eu m-am interesat si pot spune ca nimeni d la ub nu a fost , a fost tilica cu grasu care repet ca ei n-au nicio treaba cu noi . hai saluta-ne

De ultra08 pe 21.06.2009 la 00:03

Vezi ca vorbesti total aiurea bai asta care comentezi tu. Daca tot te stii cu aia la club intereseaza-te cine a fost ca eu nu cred ca tilica si grasu rapidistu is din UB bai taurule, ai inteles? nu mai cauta sa te bagi in seama aiurea cu noi. Atat timp cat nu-ti zicem nimic nu te baga tu in seama asa ca ti-e dor de noi

De ionut ub esti un ca pe 20.06.2009 la 22:34

ba macar taci ba foame din gura,ce dracu domini tu,lasa ca ma intalnesc eu cu tine sa vad ce domini tu,voi care va duceti la cersit la jucatori si la presedinte ca nu mai puteti de foame,vau dat jucatorii banii inainte de ultima etapa de ce nu va-ti dus la snagov? va era foame,dar vi sa taiat de acum portia!!!!!!!!!! :))

De focsaneanu pe 20.06.2009 la 13:35

bravo baieti! a-ti fost la inaltime... forza fc dumitresti!!!

De ionut UB pe 20.06.2009 la 12:57

singurul care e din U.B e radu .tilica si grasu nu fac parte din brigada. radu s-a dus acolo din alte motive .ce numai avem voie sa ne ducem pe la meciuri ca vor taurii furiosi sau maniosi?? vedeti-va de treaba vostra nu ne mai purtati noua de grija ce facem,unde ne ducem, cand ne futem etc. Cautati scandal aiurea si dupa aia tot voi cu clanta mare ca noi nu ne vedem de treaba. Ce va e frica ca va luam locul sau ce?? stati linistiti nu va ia nimeni locul pt ca noi nu suntem cu foamea in gat ,nu cantam pt banii . si numai incercati sa bagati raca sa aruncati mizerii la adresa noastra pt ca nu reusiti sa ne dezbinati si daca am fii numai 5 tot va vom domina .

De da da da pe 20.06.2009 la 08:40

nu-i mai raspundeti lu taur furios ca e olandezu care scrie cu alt nume sa para galeria mare si sa para ca e lumea cu el...asa a ajuns la varsta lui ,vai de el coate goale

De x pe 20.06.2009 la 08:38

prelandezu meclaru ale

De ... pe 20.06.2009 la 00:30

ce tauri sunteti voi?ati cantat la ceahlaul poli tim pt piatra cu prelandezu tradatorilor nu mai tineti minte?voi cantati pt orce echipa pt bani

De ooo daaaaaa pe 19.06.2009 la 23:26

=))))) esti comic. suntem tradatori dc? da-mi un motiv. (si nu am cantat pt piatra ca altii.) asa ca care-s tradatorii? ;)

De taur furios pe 19.06.2009 la 23:15

din partea mea puteti sa si crapati sau sa muriti ca tot aia este ..voi nu existati pt fcm sau pt noi .am vazut poza si am comentat ..nu caut nici un scanda l cu nimeni dar sa stie toti ca nu sunteti agreati ...de nimeni.tradatorilor.

De ub08 pe 19.06.2009 la 22:24

taurule mai usor cu acuzele. unde vezi tu UB pe acolo? tilica si grasu is din ub si nu stim noi? daca nu esti bagat in seama nu te baga singur, stai in treaba ta si noi in treaba noastra. Si daca am fi mers noi UB la meci si faceam galerie care era problema ta?

De unul mic si urat pe 19.06.2009 la 21:57

mai usor cu acuzele la dresa membrilor ub...ca aia de care zici tu cu exceptia lu radu nu fac parte din brigada...de acum nu mai are voie omul sa mearga la meci,bravo lor ca au cheltuit ap 300 ron pe taxiu;)

De /// pe 19.06.2009 la 21:05

tilica si grasu au mai fost in deplasari in liga4 gen roman,barlad la ce poti sa te astepti de la ei? etc criza asta

De radu pe 19.06.2009 la 17:45

nu am sa raspund unui incult si unui nespalat.intereseazate de ce am fost eu la meci.eu dimache radu.cu ce ocazie si dupa vorbeste.nu ma cobor la nivelul tau sa-ti explic ca esti un gunoi

De taur furios pe 19.06.2009 la 11:30

cat de fomisti puteti fi mah ub.istilor.... tilica, radu grasu si radu dimache .:)))) si altii ..in halul asta ati ajuns mah suporterilor in liga 4???? hahalele lor...

De Bogdan pe 18.06.2009 la 21:07

vai de comuna vaslui :))


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
40   1 2 3 4 5 6
41 7 8 9 10 11 12 13
42 14 15 16 17 18 19 20
43 21 22 23 24 25 26 27
44 28 29 30 31      

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart