Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
17.05.2009 LIGA IV

Vezi o galerie foto: Inter Onesti - AS Negri 4-3

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

COMENTARII (48)

De andrei pe 09.06.2009 la 11:13

am intrat din intamplare pe acest site si chiar mi-a placut!felicitari!insa am vazut niste pozeee...vai...o blonda si o bruneta..ce mai vreti...si mai ales k arbitreaza si bn.....jos palaria...

De curios pe 20.05.2009 la 20:21

Mai pe bune, nu e site matrimonial insa avem si noi doua domnisoare dragute, care si arbitreaza bine!Azi au arbitrat la facultate si au fost smechere fetele!Decat sa injuram, mai degraba ampreciem ceea ce avem!Am crezut la ce scrieti voi aici ca fetele sunt usor de luat, dar va spun ca din ce am vazut sunt foarte serioase, iar baietii au fost fair=play!AM inteles ca tot turneul il arbitreaza ele si sincer ma bucur!Asa ca noi nu le vorbim aici cu scop matrimonial, ci vreau sa se vada ca mai exista si lucruri bune in bacau chiar daca mereu auzim cuvantul DNA!

De alin pe 20.05.2009 la 17:35

sincer am citit cateva din mesajele voastre si inteleg ca aveti dragan la acele domnisoare...insa vedeti ca acest site este dedicat fotbalului nu este un site matrimonial...:))):)))

De ives pe 20.05.2009 la 15:26

si eu am id-ul brunetei si nu ma laud ... dak le-am avea si in pat ar fi ceva

De ;))) pe 20.05.2009 la 12:40

daca vreti sa vedeti fetele, veniti azi la facultate pe sintetic:) de la ora 14:))

De ? pe 19.05.2009 la 23:04

nu ma laud,dar eu il am

De ionut pe 19.05.2009 la 23:00

baietii in loc sa jucati fotbal voi va da-ti l..a pe teren?=))) parca nu ati mai vazut fete=))si trebuie sa spuneti pe site ce femeii ati vazut:))

De sims pe 19.05.2009 la 22:08

ba ia mai lasati fetele in pace, profitati de faptul ca sunt singure si gata ai si sarit sa coemntati ca-s bune, ca nu mai stim noi ce! fetele sunt prea cu cap ca sa va bage pe voi in seama si prea ocupate, ca sa nu mai zic ca-s chiar a dracului, mai ales domnisoara care scrie pe acest site!bravo lor si am curaj sa fac pariu ca nici unul nu o sa aveti idul lor;)

De ...... pe 19.05.2009 la 21:52

bah , multa minte va mai trebuie

De andrei pe 19.05.2009 la 21:29

vaiii vin la facultate k mie imi place mult blonda.vai vai viata.vreau la facultate.are prieten?diana ia zi k u tre sa stii.......serios...mama imi place cum arata e draguta foc si are si niste gropite in obraji si niste ochi albastrii..uffff care o stiti mai bine?

De ? pe 19.05.2009 la 21:04

cum sa nu o stiu pe blonda dak e la facultate cu mine?:))))))))))))))))))da-ti si voi la facultate si o vedeti

De mesagerist pe 19.05.2009 la 18:44

avem doua arbitre care stau bine la capitolul dotari:>:>pe aia bruneta am vazuto la un meci pe proletaru si am observat ca se poatrta fara:>:>si cu decolteu! Fetelor ne mandrim cu voi!Sunteti number 1

De claudiu pe 19.05.2009 la 18:04

eu le apreciez valoarea si chiar am zis k au arbitrat f bine.si stiu k blonda e arbitra f buna.numai cuvinte de lauda de la toate lumea si mai ales k e si la div C e ceva.chiar felicitari.si oricum merita mult respect.da sa recunosatem k e buna.e frumoasa

De x pe 19.05.2009 la 15:44

baaai.... animale in calduri ce sunteti! Fetele alea nu dau doi bani pe voi, mari fotbalisti de liga 12 ce sunteti! Bravo lor daca au arbitrat bine, dar lasati gandurile cu orgii pentru alte site-uri de profil pe care sunteti obisnuiti voi sa intrati. Asta e un site de sport! Si trebuie apreciata valoarea lor pe plan sportiv!!!

De pt claudiu pe 19.05.2009 la 15:29

mi-as dori o partida in 3 cu ele doua sincer ...

De mamy pe 19.05.2009 la 15:09

cocalari:))))

De claudiu pe 19.05.2009 la 14:47

da!iti zic eu k nu ai vazut blonda in realitete...sa vezi ce bust are..mama eu am vazut-o dupa meci....tare gagik..dar dak tie iti place bruneta..insa eu zic sa o vezi o data pe blonda in realitate si o sa iti placa sigur sigur

De claudiu pe 19.05.2009 la 14:39

mah...zi-mi si mie nr la blonda k asa ai zis k il ai..sau poate razi de noi astia care ne-a inebunit...ufff ce n-as da sa o mai vad :) vai viata....

De da ! pe 19.05.2009 la 14:35

da claudiu .. e bestiala blonda ... dar si bruneta (diana parca) are un fundulet obraznic valeuuu ce fantezii imi vin in cap daca ma gandesc. hai sariti cu id-ul fetelor !

De claudiu pe 19.05.2009 la 14:24

serios acum care o stie pe blonda..k imi place...e senzatie..arata bine...da ea arbitreza de mult....cine nu ar vrea nr ei de tel...il are careva...Diana tu nu il ai?ba aia care va place blonda da-ti comenturi k sa vad dak eu sunt singurul care zis k e buna!!!!

De vreau id !! pe 19.05.2009 la 12:59

VREAU ID-UL LOR ! vai viata ce ar merge o "tripla" cu ele doua vai vai vai 8->

De mah pe 18.05.2009 la 22:31

vrei idul lor? :D ce-mi iese daca ti-l zic? :D

De :) pe 18.05.2009 la 22:26

rog DNA-ul sa le ia fetelor id-ul:) sau numarul de telefon:Pdaniele am zis ca nu o stiu, am vazut cum au arbitrat, senzatie cei a lor e a lor, am avut si noi o duminica frumoasa.pe bruneta o stiu de la meciuri pe energia

De mah pe 18.05.2009 la 22:23

mah, terminati cu prostiile ca vine dnaul :D

De daniel pe 18.05.2009 la 22:16

colegu :) iti zic eu k blonda m-a arb pe mine la div C eeee tareeee sincer.nu numai k e frumoasa da si arb bine.mie imi place si cred k si voua...cum sa nu o stii? vai vai.e frumoasaaaa....mie imi place.voau nu baieti?

De :) pe 18.05.2009 la 22:08

aici fiecare se imparte dupa preferinte=))) pe blonda nu prea o stiu deci nu ma pot exprima,oricum e beton, dar bruneta8->buna la suflet si acum sa recunoaste la scorul asta au arbitrat si bine, fata de alti burtosi au mai fost si care au injurat, dar aia au femei acasa=))

De fortza onesti pe 18.05.2009 la 21:55

diana felicitari pt acest material...tot sa mai arnitrati...bune pozeee.vaiiiii..uffffffff..... ma lasa prietena...serios....se vezi ce sa va vrea toti sa joace fotbal...cum naiba au mai jucat ai meii...k...crek se uita si parvu:)

De negri pe 18.05.2009 la 21:51

mai frate mai pune pozeee...tari gagici...diana buna da blondaaaa..tot sa ne arbitreze...sincer..ufff k nu mai joc fotbal...tot tipa antrenorul la mine dar eram pe parte cu blonda si....ce naiba sa mai joc.......

De mingea si aerul.... pe 18.05.2009 la 21:47

vai vai asa brigada am vrea toti.pe cand norocul si pe noi cu aassa fete?sa mai puneti poze cu el..fete mumoase.o blonda..bunnnnnaaa si o bruneta.....numai bine asa.da cum a zis andrei.blonda e la C k se vede k fata nu pune botul la tot si k le are...siii..frate nu iti mere cu ea...plssss mai multe informatii.hai k se poatee

De andrei pe 18.05.2009 la 21:33

mama da ce fete....frumoase....serios fara caterink...da blonda e la C?k am vaz k a arbitrat la pascani....

De ionion pe 18.05.2009 la 20:20

pt ?.. cred ca u esti orb pt eu i-am raspuns celui care a spus ca a fost viciere de rezultat.

De Pt ? pe 18.05.2009 la 18:07

cred k se referea la comentariulpostat de andre

De ? pe 18.05.2009 la 17:43

nu m-am plans de arbitraj,doar am spus k s-a gresit la 2 ofsaiduri,nu am voie la o parere?am felicitat arbitrii.....esti orb?sau nu ai citit tot mesajul?

De ion ion pe 18.05.2009 la 17:21

daca si la meciul asta negri se plang de arbitraj inseamna ca pt ei un arbitraj corect este viciere de rezultat.Au avut 11 m la 2-1 si au ratat.Multe echipe oaspete ar dori sa fi arbitrate in felul asta dar la negri se fura ca in codru si de aceea ei nu sunt obisnuiti cu arbitrajele corecte.La golul 3 a fost viciere de rezultat cand Pirvu vi la dat direct din corner.Daca juca puriul de la inceput va batea inter rau de tot asa ca negri mai usor cu arbitrajul.

De andre pe 18.05.2009 la 15:48

a fost viciere de rezultat.

De ..... pe 18.05.2009 la 14:55

meci frumos pacat de conducerea p care o au ca e plina de datorii

De ? pe 18.05.2009 la 13:57

asa este

De Pentru ? pe 18.05.2009 la 11:57

Multumim pentru felicitari insa in teren se vede altqmva!Si noi am zis k a fost un ofsaid knd a scaoat un jucator singur cu portarul, sau ca golul trei a fost din ofsaid, dar arbitra era cea mai bine plasata, iar observator din cate am inteles a fost presedintele si nu i-a reprosat vreo faza din cele mentionate!A fost un meci frumos si cred k asa ar trebui sa se intample mereu!

De sebik pe 18.05.2009 la 10:58

Inter onesti a fost preluata de Primaria Comanesti cumva??????? ca am vazut pe afis o carutza de sponsori toti din comanesti...in frunte cu primaria...

De ? pe 18.05.2009 la 08:57

bruneta ''cracanata'' e diana,dar ori e chior cel care a spus asta,ori e prost si a vrut sa o jigneasca...........nu te lua dupa el,diana deoarece nu este adevarat.......vreau sa te felicit pentru prestatia ta cu 2-3 scapari care ne-au costat un egal,ma refer la 2 ofsaiduri care nu au fost,dar nimeni nu e perfect.......felicit echipa adversa si sper sincer sa scapati de retrogradare.......succes

De suporter onestean pe 17.05.2009 la 23:35

deci un arbitraj ca asta mi_as dori la fiecare meci...nu am ce reprosa....asistentelor care si_au facut cu adevarat treaba....la fel ca si centyraluk....in fine..pt diana....am cateva pusuri dar ma abtin aici p forum;):

De pt. sergiu pe 17.05.2009 la 22:37

bruneta era diana:)parca stiu ca strigau baietii de la ghimes dupa ea prin tribuna

De sergiiiouuuu pe 17.05.2009 la 22:23

diana tu cand mai arbitrezi? :-"

De Apropo pe 17.05.2009 la 21:01

nu stiu d unde ai dedus ca er cracanata, am vazuto la al doilea meci in fusta si nu e delok:x

De :) pe 17.05.2009 la 20:56

nu te lua de bruneta>:P, ca ne suparam:)

De forza inter si eu pe 17.05.2009 la 20:24

daaaa frumos meciul ... arbitra blonda e number one !!! cealalta era cam cracanata. oricum frumos meci ... sa tot vezi meciuri dinastea

De vio] pe 17.05.2009 la 19:36

da cum de s-a jucat la comanesti????

De forza inter pe 17.05.2009 la 19:10

echilibrat meciul, dar tot am batut, bune si arbitrele, e o placere sa vii la emciuri din astea :X


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN LIGA IV

Curita ia distanta in...

Viitorul Curita este principala beneficiara a etapei din acest weekend!

Programul de weekend...

O etapa cu rezultate previzibile, mai putin victoria celor de la Zemes la Siretul Partida de la Moinesti s-a...

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
35           1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart