Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
26.04.2009 LIGA IV

Vezi o galerie foto: Sportul Răcăciuni - AS Oneşti 0:0

     Foto 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

COMENTARII (17)

De cristi pe 25.04.2010 la 22:09

hai ilie georgian :D

De Sportul Racaciuni pe 28.02.2010 la 01:33

Sportul Racaciuni este o echopa foarte buna...deasemenea sunt si eu in acest sat...am fost la foarte multe meciuri cu Sportul Racaciuni...joaca foarte bine si au castigat o gramada de meciuri....Domul Dragastan este antrenorul lor...Cam atat pot sa va spun:-)...La revedere

De tzavacristinel pe 15.05.2009 la 21:21

hai racaciuni nu va lasati.... hai k sunteti buni

De altu pe 30.04.2009 la 15:12

sincer va cerati degeaba...magura tgocna e echipa returului..si cu declaratia aia cu 3 blocuri in onesti...inseamna ca n'ai fost p acolo sa vezi ca's mai mult d 3:))=))

De ionut pe 27.04.2009 la 19:02

scuze taranilor s-au mai construit 2 dupa ceausescu, nu vedeti ca sunteti niste sinistrati care va incaltati cu fesu nu trebuie sa va suparati de adevar, cand jucam eu fotbal la onesti voi va jucati cu puta in nisip asa ca ciocu mic si ochii la usa, scuze daca v-am jicnit, nu e valabil pt toti onestenii ci pt aia care se cred smecheri oricum sotia mea e din onesti iar eu din bc , va salut .

De alex.... pe 26.04.2009 la 23:19

bha tarane te-ai scapat la comentarii ?

De un smen pe 26.04.2009 la 23:17

bha da ce cal mort ii ala care a zis k sunt 3 blocuri in tot onestiu =)) inseamna k el sta in racaciuni =)) oricum magura e echipa returului

De ionut pe 26.04.2009 la 18:56

IN PISCINA SARI TU DACA STI CUM ARATA BA TARANULE , CARE AVETI 3 BLOCURI IN TOT ONESTIUL

De ionut pe 26.04.2009 la 18:53

am vAZUT CE ECHIPA BUNA AVETI SUNTETI INVINCIBILI.FORTA RACACIUNI

De ionut pe 26.04.2009 la 18:51

daca am jucat cu o echipa din onesti de ce a fost delegat un arbitru din moinesti foarte bun prieten cu cei din onesti lasati-o balta ca sunteti niste bulangii

De ionut pe 26.04.2009 la 18:47

ca am avut un penalty neacordat a fost si de parere si observatorul meciului asa ca nu va mai dati cu parerea

De FanatiC pe 26.04.2009 la 18:11

@"pt. IONUT " : banuiesc ca numai tu intelegi ce ai scris acolo dar am sa dau o traducere! Asta-i parerea ta ca ati avut un penalti neacordat.(punct)Olimpiada sariturilor in piscina se tine... (nu inteleg cum sa se tina intr-un campionat o olimpiada , e ceva ilogic dar sa continuam) Pacat , mai aveti rabdare.(rabdare pentru ce?).Foarte (FFFFF nu inteleg) multa rabdare.Nu cred ca echipa din Racaciuni spera la promovare in acest an.Racaciuni e o comuna foarte frumoasa , poate cea mai frumoasa din judet.Ca populatie e in primele 5 , dar nu asta conteaza.

De pt. IONUT pe 26.04.2009 la 16:43

astai parerea ta ca a ti avut un penalti neacordat, olimpiada sariturilor in piscina se tine in campionatul din 2010.........PACAT.........mai aveti rabdare.........FOARTE F F F F F F F F F F F F F F F F F F F multa rabdare....

De fbogdan1988 pe 26.04.2009 la 16:00

In poza numarul 28 e un fost prieten. Cel cu geaca galbena. Oare ce mai face? Hai Racaciuni!

De pt ionut pe 26.04.2009 la 14:50

da bulbuc mai joaca la voi

De ionut pe 26.04.2009 la 14:47

hai racaciuni

De ionut pe 26.04.2009 la 14:46

ne-a refuzat un penalty clar si am jucat si in 10 o repriza bravo baieti


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN LIGA IV

Curita ia distanta in...

Viitorul Curita este principala beneficiara a etapei din acest weekend!

Programul de weekend...

O etapa cu rezultate previzibile, mai putin victoria celor de la Zemes la Siretul Partida de la Moinesti s-a...

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
40   1 2 3 4 5 6
41 7 8 9 10 11 12 13
42 14 15 16 17 18 19 20
43 21 22 23 24 25 26 27
44 28 29 30 31      

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart