Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
23.04.2009 SPECIAL

Cum arată stadionul “Municipal” din Bacău în Fifa 2009?

Arena din Bacău se prezintă mult mai bine în cunoscutul joc despre fotbal. Gazonul arată excelent, tribunele sunt proaspăt vopsite, scaunele nu lipsesc şi sunt toate ocupate.

     Foto 1 2 3

    Graţie celor de la fifaromania.net, iubitorii fotbalului din liga secundă pot alege echipele lor favorite în ultima versiune a jocului.

   Arhitectura stadioanelor este redată cu acurateţe, acest fapt contribuind major la calitatea experienţei fotbalistice din Fifa 2009.

   Jocul Fifa este printre cele mai populare din România. O dovadă în acest sens este faptul că Marius Crăciun (foto) a devenit campion mondial anul trecut în urma competiţiei: World Cyber Games”(Koln-Germania).  Acesta a primit un cec de 14.000 de dolari şi produse în valoare de 1.000 de dolari.

                                                                                                                                                                                               Ionuţ Brânzei

COMENTARII (12)

De ciumecul pe 15.05.2009 la 13:35

pacat ca pro evolution 2009 nu se poate juca si in retea....cine il joaca stie ca e cel mai tare joc de fotbal...

De BEST-BACAU pe 24.04.2009 la 19:46

TINEM SA PRECIZAM CA LA MECIUL CU PIATRA NEAMT..MEMBRII BEST BACAU VOR FI PREZENTI ALATURI DE CEI DE LA ULTRAS-BOYS-BACAU...SUSTINETI ECHIPA LOCALA..NUMAI BINE..!!!

De lol pe 24.04.2009 la 13:23

bai razvacb in realitate a fost si stadionul plin la acel 4-2 cu dinamo parca si returul din barajul de ramanere in "div.A" cu farul constanta....(daca mai stie careva meciuri poate sa zica)!! si stai linistit cah o sah mai existe meciuri cu tribunele pline in bacau!!

De Dan pe 24.04.2009 la 00:24

Miez e nuca.. ;)

De RZZZ pe 23.04.2009 la 11:44 stai potol Andrei ca e miez stirea Auzi si la asta ce limbaj...=))))e miez stirea...

De leo pe 23.04.2009 la 18:38

Informatii despre joc, patch-uri si cum se instaleaza... gasesti pe fifaromania.net

De TIGANBORIT pe 23.04.2009 la 15:30

eu am fifa 09 ptr. playstesan3,spunetimi si mie cum descarc si eu stadionul??????va rog ca eu habar nam!!!!!!!!

De Florin pe 23.04.2009 la 15:22

intradevar o stire f interesanta...omu vrea sa citeasca ceva important despre sportul din bc si voi datzi de jocuri...de asta nu mai iesa sportivi buni in orasu asta...se darama terenuri de fotbal in bc si voi datzi de fifa

daca ar fi asa si in realitate stadionul ... cu tribunele pline, ce bine ar fi

De Meo pe 23.04.2009 la 12:48

Bai Andrei .... da daca tu te joci solitaire cum draq sa stii tu .. stirea e obosita.... sigur stiai de ea tu !

De RZZZ pe 23.04.2009 la 11:44

stai potol Andrei ca e miez stirea

De Andrei pe 22.04.2009 la 23:47

ce stire obosita


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN SPECIAL

Scapa cine poate!

Final de luna martie extrem de agitat pentru sportul bacauan!

„Nicolas, prietenul...

Academia Fotbal Club Bacău este alături de Nicolas Gălățanu și de familia acestuia. Conducerea și antrenorii...

Februarie, termen...

Razvan Burleanu, presedintele FRF, a declarat ca Bacaul ar putea gazdui un centru de excelenta daca exista trei...

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
1     1 2 3 4 5
2 6 7 8 9 10 11 12
3 13 14 15 16 17 18 19
4 20 21 22 23 24 25 26
5 27 28 29 30 31    

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart