Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
15.03.2009 LIGA IV

Rezultate înregistrate în Liga a IV-a

     Foto 1

Recolta Ardeoani - AS Mesagerul Bacău 0-4
FC II Willy - Athletic Dãrmăneşti 3-2
Aerostar II Bacău - AS Oneşti 2-2
AS Hemeiuşi - Înfrãţirea Ghimeş 2-0
ASO Buhuşi - Sportul Rãcãciuni 1-2
Inter Oneşti - Mãgura Tg. Ocna 1-3
AS Mãrgineni - Voinţa P. Turcului 6-0
Siretul Prãjeşti - AS Clipa VIO Bacãu 5-1
AS Negri - Flamura Sascut 4-3

COMENTARII (34)

De edy pe 24.03.2009 la 16:52

hai dinamo

De ionut pe 19.03.2009 la 19:32

atentie ghimes o sa aveti meci greu la racaciuni . forta sportul.bafta baieti

De ionut pe 19.03.2009 la 19:24

meci greu cu negri , dar veteranul ferica ne-a salvat de la infrangere racaciuni-negri 3-2 , bravo baieti

De rotaru edy pe 19.03.2009 la 11:41

ce faci tata bateti azi la targu ocna Hemeiusi-Tr.ocna :2-1 portar de portar "rotaru vistrian"

De rotaru eduardo pe 19.03.2009 la 11:36

HAI hemeiusi

De gaby pe 17.03.2009 la 23:00

pacat k ati ratat un meci fff frumos.....FC Willy-Athletic.........un meci cu multe ocazii in care diferentza a facut-o portarul de la Athletic acesta inchizand poarta in prima repriza dominata de pinguini.......bv si tine-o tot asa....

De casanova_25ro pe 17.03.2009 la 11:23

nu trebuiesc neglijati cei de la A.S.SIRETUL PRAJESTI au echipa buna ...va fi un meci greu ptr ambele echipe ,bafta la amandoua...pronosticul meu este : MESAGERUL BACAU - A.S.SIRETUL PRAJESTI 3-1

De lucky pe 16.03.2009 la 19:18

buuu a mai trekut o etapa iar atac la MESAGERUL.. poate fiecare poate spune exact care e problema cu mesageristii, si daca e o problema , nu va mai uitati la cum joaca nu ii mai comentati si nu va mai dati cu parerea, pentru DAN ai participat tu la mituirea unui arbitru sau e o parere , daca e o parare mai dute .. si exprimate in alta parte, pentru BOGDAN in monetul care vei fi antrenor la MESAGERUL sa faci echipa cum vrei tu iar jukatorul tau preferat e slabut tare ca fotbalist mai are multtt rau de invatat, pentru ION CREANGA ... ai sa ai o mare surpriza cand ai sa vezi cu ce scor se termina meciul, esti optimist dar .. trebuie sa si jucati fotbal, pentru "pt juve" daca vrei o bere si esti sarac poti sa-i ceri lui JUVE nu trebuie sa fie capitan, si pentru toti care ne contesta ... va multumim inseamna ca va pasa de noi, LOUSERRRRRR-ilor

De ptr ala cu paine pe 16.03.2009 la 17:38

nu stiu care sunt mai civilizati? de mentionat ca toti jucatori de la prajesti sunt din oras. asa ca spalete pe ochi cu lesie inainte de avorbi

De ? pe 16.03.2009 la 15:13

pt ala cu cotetul.........ce vina au baietii k au ajuns sa joace in aceste conditii?nu mai spune asemenea rautati k nu ii injuri,stai linistit.....si cu tot cu vestiarele tale o sa va bata joi prajestiul la voi aksa pt k au o echipa f buna,o sa vezi

De JuVe pe 16.03.2009 la 14:28

Tre' să dea ei... :)))

De acelasi pe 16.03.2009 la 14:25

comentariul anterior e ptr Ionel Ramurica

De ptr "Nea pe 16.03.2009 la 14:24

Cand veniti la Mesagerul va vom primi cu "Paine si Sare". Ne va fi greu sa ne obisnuim cu animalele pe teren, iar voua sa veniti la civilizatie (apa calda, dusuri) nu cotete de gaini ca la voi.

De ptr Dan pe 16.03.2009 la 14:19

Bai cacaciosule Cartoon Network e prea greu pentru tine(mental vorbind). Pentru tine notiunea de fotbal e ceva abstract. Urmareste --i pe Tom si Jerry si vezi daca ii intelegi. Alienat mintal ce esti !!!!

De ptr juve pe 16.03.2009 la 14:14

bai juve nu te mai sparge in figuri ca ai fost capitan la "Ardeuani". Ai dat si tu o bere la baieti ?:))))))) sau tre sa dea ei ca i-ai condus catre victorie?:)))) hai bafta!!

De JuVe pe 16.03.2009 la 13:09

Pentru toţi care au ceva de comentat la adresa echipei Mesagerul am un singur sfat: veniţi si ne vdeţi la meciuri şi apoi comentaţi. O să vă convingeţi singuri. Pnetru Dan sfat: întoarce-te la şcoală! La Ardeoani (şi nu "Ardeuani") am ratat în prima repriză cât pentru tot campionatul. Să fie mulţumiţi băieţii cu scorul ăsta pentru că scorul real ar fi 0-10, pe puţin. Siretul Prăjeşti, vă aşteptăm şi noi cum ne aşteptaţi şi voi. Vedem după joc.

De sarbusca cristi pe 16.03.2009 la 11:52

bravo mahomber ca mai urmaresti fotbalul

De ion creanga pe 16.03.2009 la 11:51

mesagerul au echipa dar le castiga arbitrii meciul

De ion creanga pe 16.03.2009 la 11:48

VENIM DIN URMA JOI MESAGERUL---A.S. SIRETUL PRAJESTI 1--3 AVEM ECHIPA

De bogdan pe 16.03.2009 la 11:39

ba capusa baga-l pe filip ala in plm ca-iu mai bun ca totzi fundasii tai...

De nai cum pe 16.03.2009 la 09:41

cei de la as onesti au avut mare noroc.ca si cei de la mesageru au condus aeroastar 1-0 apoi 1-1 apoi 2-1 si in ultimele minute 2-2.e ghinion curat

De marius pe 15.03.2009 la 23:12

da ce mai ziceti de as hemeiusi.......suntem cei mai tari tre sa batem si la tg ocna si e foarte bn......bv bobo sa dai numa cte doua pe meci;)

De Johnnyku pe 15.03.2009 la 22:45

AS Margineni (6) - (0) Vointa Podu Turcului (Cojan 1, Albu 1, Babuta 1, Gologan 1, Vieriu 2). AS Margineni: Corolea, Solot Lucian, Capitanu, Balis, Vamesu, Rotaru, Galita, Lucaci, Vieriu, Cojan, Albu. Un meci disputat in conditii grele, dar care s-a soldat cu victoria echipei noastre. Felicitari echipelor ce au castigat. Bafta in continuare!

De Onestean pe 15.03.2009 la 22:03

PT. cel care a raspuns elvetianului......ar trebui sa mai stie cateva amanunte: CHIRIAC A JUCAT in div. C,B........SI DUPA in div. A...........cred ca are meciuri jucate cate minute au colegii lui impreuna {o spun fara rautate}......si DRAGOMIRESCU a jucat cateva meciuri in div. A, mai multe in B si dupa la div.C.............amindoi au inceput treptat de la copii si juniori,div. C,B,A.........

De Dan pe 15.03.2009 la 21:34

Ces cu aia de la mesageru...parlitii aia care sau chinuit azi ...au av noroc ca au rata aia de la Adeuani in pr repriza... Niste parliti si niste circari

De pt canada pe 15.03.2009 la 17:12

cine esti?

De pt elvetia pe 15.03.2009 la 17:11

nu mai sunt jucatorii din tur,in plus sunt 2 jucatori care au jucat si in divizia c(dragomirescu si chiriac)plus alti jucatori buni

pt "razvane" haha :))) roaga-te acolo ca nu se stie ;; felicitari Mesagerul !

De leonidas pe 15.03.2009 la 16:44

Felicitari pentru MESAGERUL .. bravo baieti.

De razvane pe 15.03.2009 la 16:24

eu ma rog primul numai daca ar fi mai maleabila si arbitra ca e a dracului tare si pacat ca-i buna:) si sta si bine la capitolul dotari:>

De ambrus mahomber pe 15.03.2009 la 15:53

Bravo baieti...sunteti buni...tot mai sus in clasament A.S.NEGRI.Va urmaresc rezultatele de aici din Canada.Din victorii in victorii...mergem in divizia C...

iuli rugati-va sa v-o mai trimita pe diana la girleni sa promovati dak va poarta noroc :))))))

De iuli pe 15.03.2009 la 15:29

v-am zis daca vine arbitra aia buna la girleni castigam:> 5-0 bravoo baietiii astazi spectatorii au avut ce vedea mai ales pe partea noastra:>:> sexi arbitra

De ELVETIA pe 15.03.2009 la 14:57

SURPRINZATOR......AS ONESTI.........in tur o furau c am tare. Sincer nu ma asteptam ca in acest retur sa obtina doua egaluri in deplasare si o victorie acasa in numai 3 etape...FELICITARI si BAFTA in continuare..... P.S.....are cineva vre o informatie ........au mai adus ceva jucatori??? V a mltumesc anticipat.


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN LIGA IV

Curita ia distanta in...

Viitorul Curita este principala beneficiara a etapei din acest weekend!

Programul de weekend...

O etapa cu rezultate previzibile, mai putin victoria celor de la Zemes la Siretul Partida de la Moinesti s-a...

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
40   1 2 3 4 5 6
41 7 8 9 10 11 12 13
42 14 15 16 17 18 19 20
43 21 22 23 24 25 26 27
44 28 29 30 31      

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart