Sectiune a gsp.ro
Tine-ma minte! Inregistrare
15.02.2009 HANDBAL MASCULIN

Victorie la Salonic! Transmite-le şi tu un mesaj de felicitare studenţilor!

Ştiinţa Bacãu a învins cu scorul de 31-28 pe Paok Salonic în optimile Cupei Challenge, manşa tur! Studenţii au fost conduşi la pauzã cu 16-13, dar au revenit în repriza a douã şi astfel şi-au adjudecat victoria!

     Foto 1 2 3 4 5

PAOK Salonic: Evangelidis 8, Kokkonis 5, Trotsenko 3, Marangos 3, Tsakiris 2, Stankovits 2, Saoulidis 2, Misyrlis 1, Petridis 1, Naumidi 1.
Ştiinţa Municipal Bacãu: A. Bondar 8, M. Bondar 7, Rotaru 4, Dediu 4, Paunicã 3, Ghiţã 2, Todorovic 1,Iacob 1, Onyejekwe 1.

COMENTARII (42)

pana atunci toti suporterii stiintei si ai lu fcm bacau sunt rugati sa fie alaturi de creasta kr trece prin momente grele....de aceea haideti sa lasam rivalitatile si sa il ajutam pe creasta sa treaca peste acest moment....din respect pt lucian....sau oha pentru cei kr il cunosc........RIP Lucian.....Dumnezeu sa te odineasca in pace

De ionut pe 16.02.2009 la 19:07

Suporteri bacauani is in doliu in urma pierderi celui mai infocat suporter al bacaului Pletosu Lucian ,care il cunoaste stie despre ce vorbesc...este un membru ub care si=a daruit viata echipei stiinta si fcm ...multi dintre membri actuali din galerie si care au fost in galerie au fost crescuti de el ...TE VOM IUBI MERUE ,NU TE VOM UITA NICIODATA OHA :((

felicitariiiiiiiiiiiiiiiii

De joy pe 16.02.2009 la 12:58

Haideti sa ii sustinem in retur pe baieti! Sa facem atmosfera!! Sa invatam sa-i incurajam pe baieti meci de meci, din tot sufletul! Sa luam exemplul celor de la Veszprem!

Baga mare Aline. Felicitari! Tine-o tot asa.

De Bravo Aline!!! pe 16.02.2009 la 05:42

Bravo Aline!!!

De baky pe 16.02.2009 la 00:05

felicitari!

De hmmm.... pe 15.02.2009 la 23:24

Bravo baieti!!! la fel si in retur si suntem unde trebuie..ForZZa STiNtZzA!!!

De cnv pe 15.02.2009 la 22:19

fzcsm ce legatura are steaua aici ...vezi c ai gresit adresa,,,,,

De betty pe 15.02.2009 la 21:55

felicitari baieti sunteti mai buni ca grecii.eu v-am vazut si stiu.stau in grecia dar sunt romanca in primul rand .va urez mult succes duminica.o sa va vad pe tvr3.

De Interpretare de Yo! pe 15.02.2009 la 21:51

Stiinta Bacau – PAOK Salonic 28-31 PAOK a fost invinsa cu 28-31 de o formatie cu experienta in handbal, Stiinta Bacau. Acest meci s-a disputat in prima mansa a 8-milor din Challenge Cup. Partida s-a desfasurat cu casa inchisa. Primul marcator pentru echipa din Grecia a fost Evangelidis, care a avut pana la final opt reusite. Revansa va avea loc pe 22 februarie, in Romania. PAOK Salonic: Misyrlis 1, Saoulidis 2, Kokkonis 5, Marangos 3, Petridis 1, Naumidi 1, Tsakiris 2, Evangelidis 8, Stankovits 2, Trotsenko 3 Stiinta Municipal Bacau: Onyejeke 1, Rotariu 4, Dediu 4, M. Bondar 7, Ghita 2, Todorovic 1, A. Bondar 8, Iacob 1, Paunica Rares 3

o sa fie full sala la meci....sper sa facem spectacol in tribune si p teren...ce fericit ma afcut stiinta bacau....mandru k sunt bacauan !!!!

De emil pe 15.02.2009 la 21:12

felicitari celei mai bune ECHIPE din toate jocurile sportive din Moldova! Multa bafta la urmatoarele jocuri!

De Vally pe 15.02.2009 la 21:09

FELICITARI! SUCCES IN CONTINUARE!

De ( traduce)pt x pe 15.02.2009 la 20:41

Bacau-PAOK 28-31 PDF Imprimare E-mail Autor de Admin Team Duminică, 15 februarie 2009 09:56 Pe o infrangere 31-28 de Stiinta Mounisipal Baku a fost în echipa de handbal PAOK în prima cursă a etapă; 16; Cupa de Tsalentz bărbaţi a avut loc în Mikra închis. Primul Marcator PAOK a devenit Evangelidis care are opt obiective. De revans va avea loc pe 22 februarie în România. PAOK: Misirlis 1, Saoulidis 2, Kokkonis 5, Marangos 3, Petridis 1, Naoumidi 1, Tsakiris 2, Evangelidis 8, Stankovits 2, Trotsenko 3. Stiinta MOUNISIPAL BAKA: Oniezeke 1, Rotary 4, Teddy 4, M. Bontar 7, Roounitsa 3, Gkitsa 2, Tontorovits 1, A. Bontar 8, Iakomp 1 Greek daca e de aflat ceva se afla.....

De noah pe 15.02.2009 la 20:38

ΠΑΟΚ- Μπακάου 28-31 PDF Εκτύπωση E-mail Συντάχθηκε απο τον/την Admin Team Κυριακή, 15 Φεβρουάριος 2009 09:56 Την ήττα με 31-28 από την Στιίντα Μουνισιπάλ Μπάκου, γνώρισε η ομάδα χάντμπολ του ΠΑΟΚ στον πρώτο αγώνα για τη φάση των «16» του Τσάλεντζ Καπ ανδρών που διεξήχθη στο κλειστό της Μίκρας. Πρώτος σκόρερ του ΠΑΟΚ αναδείχθηκε ο Ευαγγελίδης που σημείωσε οκτώ τέρματα. Η ρεβάνς θα διεξαχθεί στις 22 Φεβρουαρίου στη Ρουμανία. ΠΑΟΚ: Μισυρλής 1, Σαουλίδης 2, Κοκκώνης 5, Μαραγκός 3, Πετρίδης 1, Ναουμίδης 1, Τσακίρης 2, Ευαγγελίδης 8, Στάνκοβιτς 2, Τροτσένκο 3. ΣΤΙΙΝΤΑ ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΜΠΑΚΟΥ: Ονιεζέκε 1, Ροτάρου 4, Τέντου 4, Μπόνταρ Μ. 7, Ροούνιτσα 3, Γκίτσα 2, Τοντόροβιτς 1, Μπόνταρ Α. 8, Ιακόμπ 1

De myky pe 15.02.2009 la 20:30

SUPER ECHIPA TINETIO TOT ASA

De p.s. pt x pe 15.02.2009 la 20:19

intreaba tu grecii aia daca au niste poze ceva de la meci!!!

De nu conteaza pe 15.02.2009 la 20:10

BRAVO BAIETI! ne ati bucurat cu o victorie , sa o tineti tot asa , va iubim, va sustinem si multe , multe victorii.

De ... pe 15.02.2009 la 20:06

De suporter 51 pe 15.02.2009 la 19:04 STIINTA - DINAMO, joi ora 17.00 iar duminica ora 11.00, STIINTA - PAOK pt unul(sau mai multi) direct pe tvr3!!!

De pt x pe 15.02.2009 la 20:01

da bre tu le stii pe toate...(app de unde stii tu chestia asta......sursa....) a cautat tot bacaul (cred) meciul live pe net...si vii Tu(u are GOD)??????

bravo baieti de acuma rupeti tot ce prindeti in cale si aduceti-ne cupa si campionatul la bacau......si duminica sa le aratam la greci k stim sa facem atmosfera mai frumoasa k ei

De GOTESMAN RUBIN pe 15.02.2009 la 19:45

FELICITARI! JUCATI IN CONTINOARE CU ACELAS DEVOTAMENT SI POATE NE ADUCETI CUPA LA BACAU.

De rama pe 15.02.2009 la 19:19

super!!!! Ne vedem la Bacau

De ionut pe 15.02.2009 la 19:12

asd sa prezentam condoleante echipei dinamo??? sau familiei lu marian cozma poate ,ca dinamo nu are nicio treaba ,trebuie tratata ca un adversar nu sa o primim cu flori Felicitari baieti pt victorie

De D.D pe 15.02.2009 la 19:10

Victorie pentru Marian Cozma!

De fzcsm pe 15.02.2009 la 19:09

Felicitari.FORZZA ROMANIA!!!FORZZA STEAUA!!!

De x pe 15.02.2009 la 19:07

AU FOST PREZENTI PESTE... 200 de laudarosi bacauani suporteri, am inteles de la greci

bravoo...atat munca...incep sa se arate roadele:X:X:X miercuri presimt k va fi atmosfera frumoasa

De suporter 51 pe 15.02.2009 la 19:04

STIINTA - DINAMO, joi ora 17.00 iar duminica ora 11.00, STIINTA - PAOK

stiiintza e ca o floare se naste dar nu moare shiai la la la la la .......se nashte infloreshte dar nu se ofileshte.......shai lallalalalalal eoooooooooooooooooo eeee aeeeeeeeeeeeeeee aaaaa oooooooo

Bravo baietii ! felicitari !

De D.D pe 15.02.2009 la 19:00

Felicitari, baietilor! Forza Stiinta!

Bravo baieti!!!!! tineti-o tot asa...dar mi-e frica de retur.....sa nu fiti romani in retur!! stiti f bine la ce ma refer!

De alexei pe 15.02.2009 la 18:59

bine baaaaaaaaaaaaaaaa. bravo baieti! :P forza stiinta!

De marian U.B. pe 15.02.2009 la 18:59

FELICITARI BAIETII !!! de acum incepe adevarata stiinta sa joace!!!!!!!!

De max pe 15.02.2009 la 18:58

bv baieti felicitari gabi.

De GVD pe 15.02.2009 la 18:56

bravo baietii!!! intotdeauna am crezut in voi!!!!!STIINTA!!!

De Danliko pe 15.02.2009 la 18:52

Bv Stiinta.Cand e meciu cu Dinamo,in ce zi si la ce ora?Multumesc

De joi pe 15.02.2009 la 18:48

meciul cu dinamo se joaca joi

De asd pe 15.02.2009 la 18:47

swpeer stiinta va iubim si speram sa ne bucuratii cu cat mai multe viictorii si trofee

De asd pe 15.02.2009 la 18:44

acooma trebuie sa fiim prezentii miercuri la meciul cu dinamo sa prezentam coondoleante echipei dinamo ai dreptate pacura si apoi sa facem o atmosfera sambata cu paok


Comenteaza


Trebuie sa fii logat pentru a adauga un comentariu

ALTE STIRI DIN HANDBAL MASCULIN

Dispare si echipa de...

Ceea ce era doar un zvon pare sa primeasca o prima confirmare.

Trei transferuri la...

Vicecampioana Știința Municipal Dedeman Bacău a oficializat treVicecampioana Știința Municipal Dedeman Bacău a...

Pleaca Voica, vine...

Stiinta Bacau a trimis un comunicat prin care anunta schimbarea lui Eliodor Voica.

Amical, in loc de derby

Într-un joc-scoală desfăsurat duminică, pe durata de două reprize de câte 40 de minute, cele două echipe ale...

FACEBOOK

 

CELE MAI COMENTATE

MECIURI

  • Aerostar Bacau
    Aerostar Bacau
  • 0:1
  • Foresta Suceava
    Foresta Suceava

04.10.2016 14:30

 Cupa Romaniei

PARIORI

Pariaza pe Bacau!

Cel mai bun site al pariorilor. Gasesti cotele dorite, inclusiv la Divizia B! Daca te simti inspirati, poti deveni tipster!

COMUNITATE

Intra in comunitatea suporterilor bacauani de pe MYSPORT

Ultradixi sau Allblack sint deja foarte cunoscuti pe singurul site din Romania cu continut creat 100% de useri! Pozele sau textele tale pot aparea pe www.bacausport.ro daca le pui tag Bacau

HANDBALVOLEI.RO

IASISPORT.RO

ARHIVA STIRI

Sapt. L M M J V S D
48           1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
1 31            

SONDAJ

Considerati ca Bacaul mai are nevoie de fotbal?

  1. Da
  2. Nu



  1. » rezultate
  2. » arhiva sondaje

Programul GSPTV

  • Sursa programelor TV

Contact

Scrie-ne la contact_bacausport@yahoo.com în orice problemă legată de sportul băcăuan!



Studiul de Audienta si Trafic Internet
paykasa - paykasa kart